جمعه, ۲ مهر , ۱۴۰۰
11:23:33 - دوشنبه 12 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ما در مسیر حرکت انقلاب اسلامی، عقب گردی نداشته ایم
ما در مسیر حرکت انقلاب اسلامی، عقب گردی نداشته ایم
استاد رفعتی پور گفت: مردم ما خصوصا جوانان، نظام و انقلاب اسلامی را دوست داشته و به آن باور عمیق دینی دارند و اگر گلایه ای وجود دارد از سوء مدیریت دولتمردان است. به گزارش خبرگزاری بسیج از خمینی شهر، در آستانه فجر انقلاب اسلامی ایران و در راستای تقویت و بالا بردن سطح توانمندی […]

استاد رفعتی پور گفت: مردم ما خصوصا جوانان، نظام و انقلاب اسلامی را دوست داشته و به آن باور عمیق دینی دارند و اگر گلایه ای وجود دارد از سوء مدیریت دولتمردان است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از خمینی شهر، در آستانه فجر انقلاب اسلامی ایران و در راستای تقویت و بالا بردن سطح توانمندی هادیان سیاسی بسیج و سپاه، جلسه هم اندیشی با موضوع ” انقلاب اسلامی؛ دستاوردها و آسیب ها ” با حضور استاد رفعتی پور در سالن شهید میثمی ناحیه برگزار گردید.

در این نشست، ابتدا برادر ملائی مسئول سیاسی ناحیه ضمن خیر مقدم گویی به حضار، به علل انتخاب موضوع هم اندیشی با عنوان ” انقلاب اسلامی؛ دستاوردها و آسیب ها ” اشاره و از هادیان سیاسی خواست نظرات خود در را در آن زمینه بیان نمایند.
در ادامه جلسه، شرکت کنندگان به تشریح ابعاد مختلف دستاوردهای انقلاب اسلامی و همچنین آسیب هایی که متوجه آن شجره طیبه هست پرداختند.
در پایان جلسه استاد رفعتی پور ضمن جمع بندی و تکمیل نظرات هادیان سیاسی گفت: مردم ما خصوصا جوانان، نظام و انقلاب اسلامی را دوست داشته و به آن باور عمیق دینی دارند و اگر گلایه ای وجود دارد از سوء مدیریت دولتمردان است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  ندای الله اکبر و فریاد مرگ بر آمریکا در شهر درچه

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد