سه شنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۹
19:49:28 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم توجه شهرداری و شورای شهر دولت آباد برای احداث خانه هنرمندان و کشف استعدادهای هنری
لزوم توجه شهرداری و شورای شهر دولت آباد برای احداث خانه هنرمندان و کشف استعدادهای هنری
اعضای شورای قشر بسیج هنرمندان شهرستان برخوار در جلسه ای بر لزوم نگاه مسئولان به خصوص شهرداری و شورای اسلامی به تاسیس خانه هنرمندان و رونق بخشی و کشف استعدادهای هنری شهرستان تاکید کردند. به گزارش خبرگزاری بسیج از برخوار، جلسه شورای قشر بسیج هنرمندان شهرستان برخوار با فرمانده سپاه شهرستان برخوار  برگزار شد. حاضران […]

اعضای شورای قشر بسیج هنرمندان شهرستان برخوار در جلسه ای بر لزوم نگاه مسئولان به خصوص شهرداری و شورای اسلامی به تاسیس خانه هنرمندان و رونق بخشی و کشف استعدادهای هنری شهرستان تاکید کردند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از برخوار، جلسه شورای قشر بسیج هنرمندان شهرستان برخوار با فرمانده سپاه شهرستان برخوار  برگزار شد.

حاضران در این جلسه ضمن معرفی تخصص و دغدغه هنری خود از برنامه منظم و منسجم هنری در شهرستان برخوار سخن گفتند.

محمد شفیعی فرمانده سپاه شهرستان برخوار نیز ضمن تاثیر فراوان هنر بر زندگی عامه مردم و تاکید مقام معظم رهبری بر استفاده از این پتانسیل از لزوم انسجام و برنامه ریزی مدون بسیج هنرمندان در سال ۹۷ و حضور هنرمندان در عرصه های استان و کشور مطالبی عنوان کرد.

اعضای حاضر همچنین ضمن تاکید بر احداث خانه هنرمندان در شهرستان برخوار، بر لزوم نگاه مسئولان به خصوص شهرداری و شورای اسلامی به تاسیس این خانه و رونق بخشی و کشف استعداد های هنری شهرستان تاکید کردند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  بازدید نیم میلیون گردشگر خارجی از بناهای تاریخی استان اصفهان

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد