پنج شنبه, ۱ آبان , ۱۳۹۹
15:38:40 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لایحه کمک به دانش آموزان باید زودتر به شورا ارائه شود
لایحه کمک به دانش آموزان باید زودتر به شورا ارائه شود
به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا نصر اصفهانی ظهر یکشنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار داشت: همه سال در این ایام لایحه کمک به دانش آموزان بی بضاعت به شورای شهر ارسال می شد و این در حالی است که هنوز این لایحه نیامده است و باید پیگیری های لازم صورت گیرد تا […]

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا نصر اصفهانی ظهر یکشنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار داشت: همه سال در این ایام لایحه کمک به دانش آموزان بی بضاعت به شورای شهر ارسال می شد و این در حالی است که هنوز این لایحه نیامده است و باید پیگیری های لازم صورت گیرد تا با کمبود زمان و اجرا مواجه نشویم.

وی بیان داشت: در حوزه گردشگری باید برنامه ریزی دقیق داشته باشیم تا بتوانیم میزبانی در شان اصفهان از گردشگران داشته باشیم.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان اعلام کرد: ستاد خدمات سفر شهر اصفهان یکی از ستادهای فعال است و یکی از ماموریت های این ستاد جلا دادن دارایی هایی ارزشمند مادی و معنوی شهر اصفهان است.

وی تصریح کرد: مطالبات پیمانکاران در پایان سال مورد توجه قرار گیرد و اگر امکان پرداخت تمامی آن وجود ندارد، حداقل بخشی از مطالبات آنها را پرداخت کنند تا بتوانند حقوق و مزایای کارگران و کارکنانشان را بپردازند.

نصر اصفهانی افزود: پرداخت حقوق و مزایای کارگران و کارکنان باید مورد توجه قرار گیرد، بنابراین تمامی دست اندرکاران نیز باید بسیج شوند تا مطالبات آنها به موقع پرداخت شود.

وی ادامه داد: در روزهای پایانی سال با توجه به ضرورت حضور شهرداران و روسای سازمان‌ها در محل کار، لازم است برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای باشد که از تشکیل جلسات پی در پی کاسته شود و یا زمان جلسات به بعد از وقت اداری موکول شود تا شهرداران مناطق به امور شهروندان رسیدگی کنند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: تمامی دست اندرکاران باید بسیج شوند تا مطالبات و حقوق و مزایای کارگران و کارکنان به موقع پرداخت شود.

خبر جدید  لنجان بوی جهاد و شهادت می‌گیرد

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد