جمعه, ۲ مهر , ۱۴۰۰
19:56:49 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ شهرداری مبارکه تقدیم شورای اسلامی شهر شد
لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ شهرداری مبارکه تقدیم شورای اسلامی شهر شد
سید محسن هاشمی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا در شهرستان مبارکه، میزان اعتبار برآوردی لایحه بودجه ۹۷ را معادل ۵۹۰ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: اصلاح روش های هزینه و درآمد در این بودجه مبنای اساسی قرار گرفته است. وی با تاکید بر لزوم افزایش درآمدهای پایدار شهری گفت: بودجه شهرداری از لحاظ نفوس […]

سید محسن هاشمی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا در شهرستان مبارکه، میزان اعتبار برآوردی لایحه بودجه ۹۷ را معادل ۵۹۰ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: اصلاح روش های هزینه و درآمد در این بودجه مبنای اساسی قرار گرفته است.

وی با تاکید بر لزوم افزایش درآمدهای پایدار شهری گفت: بودجه شهرداری از لحاظ نفوس جمعیتی از حمایت‌های دولتی بسیار کمی برخوردار است  و با تغییراتی که در لایحه بودجه اعمال شد تلاش داریم فشار کمتری به شهروندان وارد شود.

هاشمی خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت ناپایدار عوارض ارزش‌افزوده و عوارض آلایندگی در سال آینده، سعی شده است میزان وابستگی شهرداری به این‌گونه درآمدهای ناپایدار محدودتر شود تا برنامه‌ها و اهداف بر اساس واقعیت ها محقق شود.

وی اضافه کرد: اهداف خدماتی شهرداری در سال ۱۳۹۷ متوجه رویکرد مردمی است و در پروسه تنظیم آن علاوه بر کسب نظر کارشناسان، به مطالبات مردمی نیز توجه داده شده است.

هاشمی تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام، استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود، توجه به حفظ استقلال و تقویت بدنه کارشناسی سازمان‌ها برای خدمت‌رسانی بیشتر به شهروندان، عملیات زیرسازی، جدول‌گذاری و آسفالت معابر سطح شهر و تامین هزینه‌های کارکنان را از جمله اولویت‌های بودجه سال ۱۳۹۷ برشمرد.

شهردار مبارکه در مورد اهداف مورد توجه شهرداری در سال آینده گفت: توسعه نظام برنامه ریزی و مدیریت شهری با تأکید بر تعیین اهداف کمی و شاخص های ارزیابی عملکرد، افزایش بهره وری و کارآیی، توجه به آموزش های مهارتی کارکنان و توسعه فرهنگی و اجتماعی از نکاتی است که در سال آینده باید مد نظر قرار گیرد تا باعث افزایش بهره وری و بهبود خدمات رسانی و رضایت مندی شهروندان شود.

خبر جدید  فرصتی ارزشمند، اما خفته در لنجان

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد