چهارشنبه, ۲۹ دی , ۱۴۰۰
12:21:57 - دوشنبه 30 آوریل 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قوانین کارگری نیاز به بازنگری دارند
قوانین کارگری نیاز به بازنگری دارند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در آستانه روز کارگر گفت: گاهی اجرای قوانین به درستی صورت می‌گیرد، این قوانین هستند که نیاز به اصلاح و بازبینی دارند. شعار سال: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در آستانه روز کارگر گفت: گاهی اجرای قوانین به درستی صورت می‌گیرد، این قوانین هستند […]

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در آستانه روز کارگر گفت: گاهی اجرای قوانین به درستی صورت می‌گیرد، این قوانین هستند که نیاز به اصلاح و بازبینی دارند.

شعار سال: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در آستانه روز کارگر گفت: گاهی اجرای قوانین به درستی صورت می‌گیرد، این قوانین هستند که نیاز به اصلاح و بازبینی دارند.

محسن نیرومند به مناسبت هفته کارگر و در صحن علنی شورای شهر اصفهان اظهار کرد: شهرداری بزرگترین کارفرمایی است که بیشترین تعداد کارگر را در اصفهان دارد. یک میلیون و ۱۰۶ هزار بیمه شده تامین اجتماعی داریم که ۷۲۲ هزار نفرشان مستقیما کارگر محسوب می‌شوند و ۱۵۰ هزار نفر بازنشسته کارگری داریم و نکو است طوری از آن‌ها تجلیل شود که لایق آن هستند.

وی با تاکید بر حضور کارگران در خط مقدم، گفت: در اصفهان شش هزار و ۴۰۰ شهید کارگری داریم و شایسته است بعضی از بزرگراه‌ها، میادین و خیابان‌ها را با نام شهدای کارگری نامگذاری کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، تصریح کرد: در لوایح و قوانین اگر جایی حق به حق دار رسید، موضوع بیمه کارگران بود که در ساختمان سازی و سایر کارها بیشتر خسارت‌ها را متحمل می‌شدند، اما هیچ کجا از آنها حمایت نمی‌شد.

نیرومند خاطرنشان کرد: خوشبختانه ۵۰ درصد از کارگران تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گرفتند.

وی ادامه داد: گاهی اجرای قوانین به درستی صورت می‌گیرد، این قوانین هستند که نیاز به اصلاح و بازبینی دارند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، کدخبر: ۹۷۰۲۱۰۰۵۷۸۲ ، www.isna.ir

خبر جدید  میراث فرهنگی از مرمت و بازسازی تمام خانه‌های تاریخی حمایت می‌کند
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد