دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹
11:25:57 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قبولی ۷۲۹۳ نفر از استان اصفهان در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم
قبولی ۷۲۹۳ نفر از استان اصفهان در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم
گروه فعالیت‌های قرآنی- مسئول امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به غیبت ۶۴۶۰ نفر از ثبت‌نام کنندگان کل استان در مرحله کتبی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم، از قبولی ۷۲۹۳ نفر در این مرحله خبر داد. یحیی قاسمی، مسئول امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه […]

گروه فعالیت‌های قرآنی- مسئول امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به غیبت ۶۴۶۰ نفر از ثبت‌نام کنندگان کل استان در مرحله کتبی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم، از قبولی ۷۲۹۳ نفر در این مرحله خبر داد.

یحیی قاسمی، مسئول امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در گفت‌و‌گو با ایکنا از اصفهان اظهار کرد: مرحله کتبی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم روز پنجشنبه ۱۰ اسفندماه در ۳۴ شعبه در سطح استان برگزار شد که از مجموع ۲۰۳۴۴ نفر ثبت‌نام کننده، ۱۳۸۸۴ نفر در آزمون شرکت کردند و از میان آنها، ۷۲۹۳ نفر قبول شدند.
وی افزود: شهرستان‌های اصفهان، کاشان، شاهین شهر و خمینی شهر بیشترین آمار شرکت کنندگان و شهرستان‌های اصفهان، کاشان، خمینی شهر و آران و بیدگل بیشترین میزان قبولی را در این آزمون داشته‌اند.
قاسمی ادامه داد: در شهر اصفهان، از مجموع ۸۴۶۴ نفر ثبت‌نام کننده، ۵۴۵۱ نفر در آزمون شرکت کردند و از میان آنها، ۳۰۲۱ نفر قبول شدند.
مسئول امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان خاطر نشان کرد: مرحله شفاهی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم از ۱۲ اسفندماه شروع شده و تا ۱۸ این ماه ادامه دارد. این مسابقات در ۳۱ شعبه در سطح استان و در مقبره علامه مجلسی و امامزاده ابوالعباس در شهر اصفهان برگزار می‌شود.

انتهای پیام

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  توسعه گردشگری جهان را با واقعیت های فرهنگی ایران آشنا می کند

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد