چهارشنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۰
1:00:17 - دوشنبه 7 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فولادگر: شورای عالی آب مأمور رسیدگی به احیای زاینده‌رود و کارون شد
فولادگر: شورای عالی آب مأمور رسیدگی به احیای زاینده‌رود و کارون شد
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب تشکیل ستاد احیای زاینده رود گفت: شورای عالی آب مأمور رسیدگی به احیای زاینده رود و کارون شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، حمیدرضا فولادگر امشب در جمع خبرنگاران با اشاره به تصویب تشکیل ستاد احیای زاینده رود در جلسه امشب هیئت دولت، اظهار داشت: هیئت وزیران به شورای عالی آب به عنوان مرجع هماهنگی سیاستگذاری در زمینه تأمین، توزیع و مصرف آب کشور مأموریت داد.

وی ادامه داد: بر اساس این ماموریت شورای عالی آب باید با تشکیل کارگروههایی موضوع احیاء رودخانه زاینده رود و ساماندهی کمی و کیفی رودخانه کارون بزرگ و در صورت لزوم سایر رودخانههای مهم کشور را در دستور کار قرار دهد.

به گزارش تسنیم، گامهای نخستین تشکیل ستاد احیای زاینده رود با پیگیری نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی برداشته شد و در جلسه هیئت دولت به نتیجه نهایی رسید.

تشکیل ستاد احیای زاینده رود از جمله خواستههای نمایندگان اصفهان در مجلس شورای اسلامی بود که به دنبال تعیین تکلیف وضعیت حوضه آبریز زایندهرود و به ثمر نشستن حقابه کشاورزان مورد بررسی قرار گرفت.

در دستور چندی پیش رئیس جمهور به معاون اولش، این موضوع در هیئت دولت مطرح شد و در نهایت امشب در جلسه هیئت دولت به تصویب رسید.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  اصفهان| سومین جشنواره چلچراغ هنر در شهرضا برگزار می‌شود

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد