سه شنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۹
9:54:02 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالیت ۶۰ ایستگاه سیار صدور کارت ملی هوشمند در اصفهان
فعالیت ۶۰ ایستگاه سیار صدور کارت ملی هوشمند در اصفهان
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حسین غفرانی با اشاره به راه اندازی ۶۰ ایستگاه سیار گفت: با استقرار این تعداد ایستگاه فعال سیار در مناطق دوردست این استان در روستاها ، خانه سالمندان، بیمارستان ها ودیگر مناطق شهری مورد نیاز به شهروندان خدمات صدور کارت ارائه می شود. وی تعداد نیروی هر ایستگاه سیار […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حسین غفرانی با اشاره به راه اندازی ۶۰ ایستگاه سیار گفت: با استقرار این تعداد ایستگاه فعال سیار در مناطق دوردست این استان در روستاها ، خانه سالمندان، بیمارستان ها ودیگر مناطق شهری مورد نیاز به شهروندان خدمات صدور کارت ارائه می شود.

وی تعداد نیروی هر ایستگاه سیار برای خدمت رسانی به مراجعه کنندگان را سه نفر اعلام کرد و افزود: در گذشته هم دو ایستگاه سیار در زندان مرکزی اصفهان و آسایشگاه جانبازان شهید مطهری راه اندازی شده بود.

تمدید صدور کارت ملی تا خرداد  ۹۷ 

وی بااشاره به تمدید صدور کارت ملی تا خرداد سال آینده بنابراعلام سازمان ثبت احوال  افزود: بر این اساس از تمام مشمولان  این طرح خواسته می شود تا برای نام نویسی و دریافت کار ملی هوشمند ثبت نام کنند.

کارت ملی هوشمند

غفرانی آغاز صدور کارت ملی هوشمند را از سال ۹۱ بیان کرد و گفت: از ابتدای امسال هم  دریافت کارت ملی هوشمند برای تمام شهروندان ایرانی بالای ۱۵ سال به بالا الزامی شده  است.

مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان تعدادمشمولان کارت ملی هوشمند را در این استان چهار میلیون و ۱۷ هزار نفر دانست و افزود: تاکنون ۵۸ درصد از این افراد شامل  دو  میلیون و ۳۵۰ هزار نفر برای دریافت کارت ملی نام نویسی کردند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  ویژه برنامه درختکاری در گذر فرهنگی تاریخی

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد