دوشنبه, ۲۳ فروردین , ۱۴۰۰
2:44:50 - سه‌شنبه 1 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فارغ‌التحصیلان دانشگاهی باید کارآفرین باشند
فارغ‌التحصیلان دانشگاهی باید کارآفرین باشند
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان گفت: در دنیای امروز افق فکری ما باید تغییر کند، به‌طور‌ی‌که فارغ‌التحصیلان ما کارآفرین باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از فلاورجان، شهلا روزبهانیدر نشستی که عصر امروز به دعوت هیأترئیسه دانشگاه آزاد فلاورجان با حضور دانشجویان رشتههای فنی تشکیل شد با بیان اینکه رشتههای بنیادی حوزه فنی در دنیای امروز جایگاه ویژهای دارند، گفت: متأسفانه برخی فارغالتحصیلان رشته فنیبرای جذب در بازار کار دچار مشکل هستند وانتظار دارند که باید استخدام شده و حقوقبگیر باشند.

وی افزود: در دنیای امروز افق فکری ما باید تغییر کند، بهطوریکه فارغالتحصیلان ما کارآفرین باشند و بتوانند کسبوکار ایجاد کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجانعنوان کرد: باید بپذیریم آفرینش همه ما هدفمند است و خداوند توانمندیهای فراوانی را در هر یک از ما به ودیعه گذاشته که شناخت این توانایی و تبدیل آن از قوه به فعل وظیفه خود ماست.

روزبهانی با بیان اینکه جوان ایرانی باور دارد که میتواند تحولآفرین باشد، ابرازامیدواری کرد که جوانان امروز با توکل به خدا و پشتکار و تلاش بیوقفه بتوانند آینده خود و دیگر ملتهای جهان را به شایستگی رقم بزنند.

در این نشست از دانشجویان ممتاز رشتههای فنی قدردانی شد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  دانشگاه باید برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب جهادی عمل کند

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد