دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹
18:41:22 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عملکرد مؤسسات قرآنی در سال ۹۶ رضایت‌بخش بود
عملکرد  مؤسسات قرآنی در سال ۹۶ رضایت‌بخش بود
گروه فعالیت‌های قرآنی- مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی قرآن و عترت استان اصفهان با ابراز رضایت از عملکرد مؤسسات و فعالان قرآنی در سال ۹۶، گفت: اگر بخواهم به عملکرد مؤسسات و تشکل‌ها در سال ۹۶ نمره بدهم، نمره ۹۷ را از ۱۰۰ به آنها اختصاص می‌دهم. سید محمدجعفر پروانیان، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و […]

گروه فعالیت‌های قرآنی- مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی قرآن و عترت استان اصفهان با ابراز رضایت از عملکرد مؤسسات و فعالان قرآنی در سال ۹۶، گفت: اگر بخواهم به عملکرد مؤسسات و تشکل‌ها در سال ۹۶ نمره بدهم، نمره ۹۷ را از ۱۰۰ به آنها اختصاص می‌دهم.

سید محمدجعفر پروانیان، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی قرآن و عترت استان اصفهان در گفت‌و‌گو با ایکنا از اصفهان اظهار کرد: تمسک به قرآن، موفقیت و بهروزی و عاقبت نیک را به دنبال دارد و متقابلا اعراض و فاصله گرفتن از قرآن باعث ازدیاد مشکلات در دنیا و آخرت می‌شود و این را خداوند نیز وعده داده است.
وی با بیان اینکه جامعه قرآنی تلاش‌های خوبی در سال ۹۶ انجام داده‌اند، گفت: اگر بخواهیم به این تلاش‌ها نمره دهیم، با توجه به بودجه‌های فرهنگی مصوب که بخش زیادی از آن تخصیص داده نشد، می‌توان گفت که بین ۳۰ تا ۳۵ از اهداف مورد نظر محقق شد. اعتقاد من این است که جامعه قرآنی در حد معمول به اهداف خود دست یافته است، چون وقتی با قرآن پیوند می‌یابند، خداوند نیز به کمک شتافته و ارزاق معنوی را عطا می‌کند، گواه آن نیز رشد و نمو فرهنگ قرآنی در جامعه است.مردم نیز متوجه شده‌اند که هر کجا نقصی در کار بوده و مشکلاتشان بیشتر شده، نتیجه دوری از قرآن و منویات بوده است.
پروانیان تصریح کرد: هر چقدر در کوران حوادث قرار گرفته‌ایم، تمسک ما به قرآن نیز بیشتر شده است، چنانکه مقام معظم رهبری می‌فرمایند انسان در تمام مراحل زندگی و علی‌الخصوص در مواقع خطر و بحران به معنویت نیاز دارد. در واقع دسیسه‌های فراوان دشمن در حوزه‌های مختلف، عزم جامعه را برای رجوع به فرهنگ قرآن جزم کرد؛ چنانکه دهه فجر امسال با توجه به ایام فاطمیه، رنگ و بوی قرآنی و فاطمی داشت و جشن‌های این دهه به سمت قرآن و عترت سوق پیدا کرد که مایه مباهات و افتخار می‌باشد و نشان می‌دهد که خروجی کار جامعه قرآنی خوب بوده است.

خبر جدید  بهره‌برداری ازآموزشگاه فنی و حرفه‌ای پردیس چادگان

امنیت فکری و روانی جامعه، مرهون توجه به قرآن است

وی خاطر نشان کرد: مؤسسات و تشکل‌های قرآنی به حول و قوه الهی بسیار موفق بوده و تمام مدیران این مؤسسات و تشکل‌ها دغدغه رشدونمو فرهنگ قرآنی را داشته‌اند. اگر بخواهم به عملکرد مؤسسات و تشکل‌ها در سال ۹۶ نمره بدهم، نمره ۹۷ را از ۱۰۰ به آنها اختصاص می‌دهم که نمره باقی مانده به دلیل فقدان امکانات مادی لازم بوده است.
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی قرآن و عترت استان اصفهان بیان کرد: اگر مسئولان می‌خواهند کشوری آباد، سرافراز و موفق بسازند، باید برای نهادینه ساختن اخلاق و فرهنگ قرآنی در جامعه تلاش کرده و هزینه آن را بپردازند. هر چقدر در زمینه مسائل قرآنی و معنوی هزینه کرده‌ایم، خروجی آن امنیت فکری و روانی جامعه بوده است.
وی با بیان اینکه امروز مدیران مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت هم در زمینه شیوه‌های مدیریتی و هم در زمینه مسائل قرآنی، آموزش‌های لازم و روزآمد را دریافت کرده‌اند، افزود:  روز ۱۴ اسفندماه دوره یک روزه هم‌افزایی و روش‌های تبلیغ قرآنی برای مدیران مؤسسات و تشکل‌های شرق استان و شهر اصفهان برگزار می‌شود.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد