چهارشنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۰
11:35:36 - شنبه 5 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خبر داد:‌ کاهش ۷۵ درصدی قدرت خرید کارگران و بازنشستگان
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خبر داد:‌ کاهش ۷۵ درصدی قدرت خرید کارگران و بازنشستگان
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: قدرت خرید کارگران، بازنشستگان و حقوق‌بگیران ۷۵ درصد کاهش یافته است.

سمیه محمودی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم درشهرضا،با بیان اینکه دولت باید ساختار معیوب اقتصادی را اصلاح کند، اظهار داشت: با توجه به کاهش ۷۵ درصدی قدرت خرید کارگران، بازنشستگان و حقوقبگیران لازم است دولت با شناسایی دقیق واجدان شرایط و حفظ شأن و منزلت ملت ایران در توزیع بستههای حمایتی تسریع شود.

وی با بیان اینکه در حالی که قشر فرهنگی ستون اصلی کشور برای هدایت جامعه هستند، باید رفاه و معیشت آنها تأمین شود، افزود: عدم نظارت و کنترل مؤثر قیمتها و گرانی بی حد کالاها معیشت مردم را به خطر انداخته است و عدم نظارت مناسب سبب ایجاد رانت در توزیع کالاها شده است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در تذکری خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت بیان کرد: برای ایجاد عدالت و جلوگیری از رانت در توزیع اقلام ضروری و مصرفی مردم از شبکههای تعاونی توزیع در کل کشور استفاده شود.

وی با اشاره به تذکری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره حفظ اشتغال موجود، گفت: با توجه به تشکیل هیأت حمایت از صنایع و جلوگیری از تعطیلی کارخانههای کشور در اسرع وقت نسبت به برگزاری جلسات استان اصفهان در راستای حفظ اشتغال موجود به ویژه در ماههای پایانی سال اقدام شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به تذکری به وزیر نیرو درباره وضعیت آب شهرضا، تصریح کرد: با توجه به کیفیت بسیار نامناسب آب شرب مورد استفاده مردم شهرضا از وزیر نیرو درخواست دارم دستور بررسی و اقدام کارشناسی در راستای بهبود شرایط در اسرع وقت صادر شود.

خبر جدید  ‌‌آخرین خبر از جذب پذیرفته‌شدگان آزمون قوه قضائیه؛ نامه سازمان برنامه و بودجه به‌زودی ارسال می‌شود

انتهای پیام/ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد