جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰
13:02:51 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طراحی نرم افزار هوشمند کنترل مجرمان در پلیس آگاهی اصفهان برای اولین بار در کشور
طراحی نرم افزار هوشمند کنترل مجرمان در پلیس آگاهی اصفهان برای اولین بار در کشور
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سردار مهدی معصوم بیگی طراحی نرم افزار هوشمند کنترل ویژه مجرمان برای اولین بار در کشور توسط کارشناسان پلیس آگاهی را یکی از دستاوردهای مهم این پلیس برشمرد و گفت: در حال حاضر از این نرم افزار فقط در پلیس آگاهی استان اصفهان استفاده می شود. وی افزود: از […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سردار مهدی معصوم بیگی طراحی نرم افزار هوشمند کنترل ویژه مجرمان برای اولین بار در کشور توسط کارشناسان پلیس آگاهی را یکی از دستاوردهای مهم این پلیس برشمرد و گفت: در حال حاضر از این نرم افزار فقط در پلیس آگاهی استان اصفهان استفاده می شود.

وی افزود: از شهریور امسال قرارگاه عملیاتی “اقدام و عمل” به منظور تجمیع ظرفیت های درون سازمانی و همراه ساختن دیگر دستگاه ها در فرماندهی انتظامی اصفهان راه اندازی شد و تا کنون توانسته چابکی و تحرک این فرماندهی را افزایش دهد که پلیس آگاهی این استان پیشتاز در اجرای تدابیر این قرارگاه است.

کشف ۷۳ درصدی جرایم در پلیس اصفهان

وی به اجرای ۷ طرح عملیاتی با نام “ذوالفقار” توسط پلیس آگاهی اصفهان و انهدام ۲۰۱ باند مجرمانه توسط این پلیس اشاره کرد و اظهار داشت: از نظر سرعت در کشفیات نیز این پلیس از رتبه برتری در سطح ناجا برخوردار است به طوری که میزان کشف به وقوع در پلیس آگاهی استان طی ۱۱ ماهه سال جاری ۷۳ درصد بوده، در حالی که میانگین کشور ۷۱ درصد است.

طراحی نرم افزار هوشمند کنترل مجرمان برای اولین بار در کشور

فرمانده انتظامی استان اصفهان به توسعه پلیس آگاهی این فرماندهی در زمینه مجهز شدن به تجهیزات آزمایشگاهی و الکترونیکی اشاره کرد و افزود: امروز بیشتر جرایم در نتیجه کار علمی کشف می شوند و با وجود ادله محکم و قاطع پلیس حتی مجرمان حرفه ای نیز قادر به کتمان جرایم ارتکابی خود نیستند.

سردار معصومی

سردار معصوم بیگی  طراحی نرم افزار هوشمند کنترل ویژه مجرمان برای اولین بار در کشور توسط کارشناسان پلیس آگاهی را یکی از دستاوردهای مهم این پلیس برشمرد و گفت: در حال حاضر از این نرم افزار فقط در پلیس آگاهی استان استفاده می شود.

خبر جدید  بازدید ۱۵ هزار گردشگر از اماکن تاریخی گلپایگان

وی افزود: نرم افزار دیگری نیز در حوزه تخصصی این پلیس توسط کارشناسان طراحی شده که امروز پلیس آگاهی استان های دیگر به عنوان الگو از آن در ماموریت های خود استفاده می کنند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان از بکارگیری نرم افزارهای تخصصی بررسی صحنه جرم، نرم افزار روانشناسی تحلیل رفتار سارقان، استفاده از خودروهای پیشرفته بررسی صحنه جرم، تجهیزات انگشت نگاری با کیفیت تر از مشابه خارجی آن،  دستگاه های پیشرفته تشخیص مدارک جعلی و بهره مندی از نخبگان و متخصصان علوم جنایی در پلیس آگاهی استان خبر داد و گفت: امروز دیگر دوران کشف جرایم و دستگیری مجرمان با روش های سنتی گذشته و کشف علمی جرایم با توسعه تجهیزات آزمایشگاهی و الکترونیکی بایستی به عنوان یک راهبرد در پلیس آگاهی دنبال شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد