چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰
11:18:37 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضرب و شتم کادر درمانی بیمارستان فارابی از سوی همراهان یک بیمار
ضرب و شتم کادر درمانی بیمارستان فارابی از سوی همراهان یک بیمار
کیانوش جهانپور در گفت و گو با خبرنگار مهر در خصوص ضرب و شتم کادر درمانی در بیمارستان فارابی اصفهان در عصر روز گذشته، اظهار داشت: در بیمارستان فارابی یک بیمار ۶۵ ساله از شهرهای استان خوزستان در بخش روانپرشکی بستری بوده و ۱۱ فرزند داشته است. وی ادامه داد: بیمار مشکوک به آمبولی ریه […]

کیانوش جهانپور در گفت و گو با خبرنگار مهر در خصوص ضرب و شتم کادر درمانی در بیمارستان فارابی اصفهان در عصر روز گذشته، اظهار داشت: در بیمارستان فارابی یک بیمار ۶۵ ساله از شهرهای استان خوزستان در بخش روانپرشکی بستری بوده و ۱۱ فرزند داشته است.

وی ادامه داد: بیمار مشکوک به آمبولی ریه بوده است و به بخش داخلی منتقل و کلیه اقدامات درمانی لازم انجام شده است به گونه ای که چهار ویزیت از سوی متخصصان صورت گرفت اما نهایتا به علت مشکلات جسمی بیمار دچار ایست قلبی – ریوی شد که احیا هم انجام شد اما اثربخش نبود و در نهایت بیمار فوت کرد.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افزود: اما همراهان بعد از نتیجه بخش نبودن احیا مبادرت به ضرب و شتم پرستار، سوپروایز کردند و به تجهیزات بیمارستانی خسارت وارد کرده و آنها را منهدم کردند.

وی افزود: همچنین همراهان بیمار پزشکی که آنجا حاضر بوده را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

جهانپور تصریح کرد: هرچند وضعیت عمومی کادر درمان خوب است و اگرچه موارد نادر است اما در صورت تکرار اگر با این موارد برخورد قانونی نشود اخلال در امر درمان به وجود خواهد آمد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  رژه یگان‌های نمونه نظامی شهرضا برگزار شد

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد