یکشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۴۰۰
12:59:32 - جمعه 16 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
صنعتگرنماها از اصل ۴۴ قانون اساسی سوءاستفاده کردند
صنعتگرنماها از اصل ۴۴ قانون اساسی سوءاستفاده کردند
دستیار ویژه استاندار اصفهان گفت: صنعتگرنماهایی شکل گرفتند و از اصل ۴۴ قانون اساسی سوءاستفاده کردند، اصل ۴۴ که قانونی مترقی است در صنعت به درستی اجرا نشده است. به گزارش خبرنگار ایسنا، امیر کریمی روز گذشته (پنج شنبه) در مراسم افتتاح رسمی دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی با اشاره به اینکه آنچه که […]

دستیار ویژه استاندار اصفهان گفت: صنعتگرنماهایی شکل گرفتند و از اصل ۴۴ قانون اساسی سوءاستفاده کردند، اصل ۴۴ که قانونی مترقی است در صنعت به درستی اجرا نشده است.

به گزارش خبرنگار ایسنا، امیر کریمی روز گذشته (پنج شنبه) در مراسم افتتاح رسمی دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی با اشاره به اینکه آنچه که در ۳۹ سال گذشته انجام داده‌ایم قطعا درست نبوده است، اظهار کرد: قوانین درست تصویب نمی‌شود؟ مجری خوب در دولت نداریم؟ حقیقت این است که این مشکلات به دلیل عدم توانایی قرار دادن منافع دولت در کنار منافع بخش خصوصی ایجاد می شوند.
 
وی ادامه داد: در صورتی که  اصل ۴۴ به درستی انجام می‌شد شاید امروز شرکت پلی‌اکریل اصفهان به این روز نیفتاده بود. صنعتگرنماهایی شکل گرفتند و از اصل ۴۴ سوءاستفاده کرده‌اند، اصل ۴۴ که قانونی مترقی است در صنعت به درستی اجرا نشده است.

دستیار ویژه استاندار اصفهان با بیان اینکه کشور دارای قوانین بسیار مترقی در بحث صنعت است اما این که چرا از این قوانین استفاده نمی‌شود جای سوال دارد، گفت: برای نمونه زاینده‌رود هم به عنوان تنها افتخار اصفهان اکنون همانند یک جنازه در اصفهان افتاده و مقصر خشکی آن ما مسؤولان هستیم.

کریمی با اشاره به اینکه مکانیزه شدن صنعت نساجی اصفهان توسط شرکت پلی‌اکریل آغاز شد و هویت اصفهان به این شرکت گره خورده است، اما در حال حاضر در وضعیت مناسبی قرار ندارد، خاطرنشان کرد: بانک‌ها باید به بخشنامه‌ها و ابلاغیه‌های هیأت دولت که در ستاد تسهیل و شورای گفت ‌وگوی بخش خصوصی با دولت تصویب شده عمل کنند.

خبر جدید  بالاترین میزان طلاق در ۴ سال اول زندگی مشترک روی می دهد

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد