پنج شنبه, ۲۵ شهریور , ۱۴۰۰
17:28:15 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شکست توطئه های دشمن علیه نظام سند عظمت انقلاب اسلامی است
شکست توطئه های دشمن علیه نظام سند عظمت انقلاب اسلامی است
به گزارش خبرگزاری بسیج از اصفهان؛ حجت الاسلام سید محمدرضا طباطبایی نسب، شب گذشته در مسجدالمهدی(عج) شاهین شهر، ناکارآمدی توطئه های دشمنان نظام علیه جمهوری اسلامی را یکی از دلایل عظمت انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: مهمترین توطئه دشمنان همان تهاجم فرهنگی است که می خواهد باورها را تغییر داده و جوانان را به […]

به گزارش خبرگزاری بسیج از اصفهان؛ حجت الاسلام سید محمدرضا طباطبایی نسب، شب گذشته در مسجدالمهدی(عج) شاهین شهر، ناکارآمدی توطئه های دشمنان نظام علیه جمهوری اسلامی را یکی از دلایل عظمت انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: مهمترین توطئه دشمنان همان تهاجم فرهنگی است که می خواهد باورها را تغییر داده و جوانان را به فساد و تباهی بکشاند.

مشاور عالی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه سراسر کشور، با بیان اینکه امروز فضای مجازی در اختیار تهاجم فرهنگی دشمنان قرار دارد، افزود: تبلیغ دشمن برای کاهش زاد و ولد در ایران هم یک نقشه صهیونیستی برای تضعیف نظام جمهوری اسلامی است که باید نسبت به آن هوشیار باشیم.

وی کاشتن بذر یأس و ناامیدی در دل های مردم و جوانان را نقشه دیگر استکبار برای مبارزه با انقلاب اسلامی بیان کرد و ادامه داد: این کار دشمن فقط برای جمهوری اسلامی صادق است و به بقیه کشورها کاری ندارد، دشمن با کوچک جلوه دادن خدمات انقلاب و بزرگنمایی مشکلات می خواهد انقلاب را ناکارآمد نشان دهد.

حجت الاسلام طباطبایی نسب، با اشاره به بدبختی ها و مشکلات فراوان ملت های مختلف بعد از ورود امریکا به آن کشورها، تصریح کرد: آمریکا جز فلاکت و ننگ هیچ چیز دیگری برای ملت ها نیاورده است، افغانستان، پاکستان، آذربایجان، بحرین و قطر نمونه هایی از این دست هستند.

مشاور عالی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه سراسر کشور، به وجود آوردن داعش از سوی آمریکا را در ادامه پروژه اسلام هراسی ارزیابی کرد و گفت: وحشی گری های داعش نگاه افکار عمومی مردم دنیا نسبت به اسلام را زشت می کند و این هدف استکبار جهانی است، البته به لطف الهی و مجاهدت های رزمندگان اسلام سفره داعش هم جمع شد.

خبر جدید  خروش مردم خوروبیابانک در راهپیمایی ۲۲ بهمن

وی با بیان اینکه هر سال بودجه های هنگفتی در کنگره آمریکا برای مبارزه با جمهوری اسلامی تصویب می شود، ابراز کرد: استکبار به درستی می داند که تنها حافظ منافع اسلام و مردم ولی فقیه است و به همین دلیل همه تلاش خود را برای بد نام کردن رهبر انقلاب به صحنه آورده است.

حجت الاسلام طباطبایی نسب، نفوذ منافقین در عرصه های مدیریتی کشور را عامل ضعف اقتصاد کشور دانست و بیان کرد: زجر کشیده ها و دلسوزان انقلاب هرگز حقوق نجومی نمی گیرند.

به گفته وی، نجومی بگیران قطعاً همان نفوذی ها هستند، اینکه رهبر انقلاب در مقابل حقوق های نجومی می ایستند به معنای آن است که این افراد خودی نیستند.

مشاور عالی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه سراسر کشور، با اشاره به تعداد زیاد بانک ها و مؤسسات مالی در سراسر کشور، گفت: اگر حجم نقدینگی به دلیل تعدد بانک ها، در دست مردم بالا نبود، فشارهای بی سابقه اقتصادی و تحریم ها کشور را از درون نابود می کرد.

وی با بیان اینکه انگلیسی ها همواره علیه تشیع بوده اند، افزود: بهاییت و وهابیت ساخته دست انگلیس است، اما استکبار جهانی در جنگ مذهبی شکست خورده است، شیخ عیسی قاسم در بحرین و شیخ زکزاکی در نیجریه استکبار را بیچاره کرده اند و مذهب تشیع را گسترش می دهند.

حجت الاسلام طباطبایی نسب، با اشاره به ایستادگی افتخارآمیز ملت ایران در جنگ تحمیلی هشت ساله در برابر ائتلاف قدرت های جهانی، اظهار کرد: سابقه مقاومت و پیشرفت های نظامی عجیب جمهوری اسلامی راه دشمنان برای کوچکترین حرکت نظامی علیه کشور را سد کرده است، به همین دلیل است که رهبر معظم انقلاب فرمودند در صورت خطای دشمنان، در عرض چند دقیقه تل آویو را با خاک یکسان می کینم.

خبر جدید  همایش زنان انقلابی در خمینی شهر برگزار شد

مشاور عالی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه سراسر کشور، با بیان اینکه نابودی اسراییل به دست حزب الله لبنان نزدیک است، افزود: امروز مقاومت یمن موشک های بالستیک در اختیار دارد و هدف های مهم در عربستان سعودی را مورد اصابت قرار می دهد.

وی افزود: سید عبدالملک بدرالدین، رهبر انصار الله یمن، نامه ای به سید حسن نصرالله نوشته و سیدحسن را رهبر خود خوانده است، نصرالله در جواب او می گوید رهبر من هم امام خامنه ای است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد