جمعه, ۲ آبان , ۱۳۹۹
16:45:50 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهرداری برای انتخاب عوامل اجرایی جشنواره کودک اقدامی نکرده است
شهرداری برای انتخاب عوامل اجرایی جشنواره کودک اقدامی نکرده است
به گزارش خبرنگار مهر، مهدی مقدری ظهر یکشنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار داشت: با توجه به اینکه جشنواره بین المللی فیم های کودک و نوجوان برای اصفهان از اهمیت بالایی برخوردار است و نگاه تمامی اهالی فرهنگ و هنر سینما به نحوه برگزاری این جشنواره دوخته شده اما شهردار اصفهان در […]

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی مقدری ظهر یکشنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار داشت: با توجه به اینکه جشنواره بین المللی فیم های کودک و نوجوان برای اصفهان از اهمیت بالایی برخوردار است و نگاه تمامی اهالی فرهنگ و هنر سینما به نحوه برگزاری این جشنواره دوخته شده اما شهردار اصفهان در انتخاب عوامل اجرایی و سیاستگذاری این جشنواره تاکنون اقدام کافی صورت نداده است.

وی بیان داشت: فرصت ها برای برگزاری این جشنواره در حال از دست دادن است و باید هرچه سریع تر شهردار اصفهان برگزاری به نحو احسن جشنواره بین المللی فیلم های کودک و نوجوان را در دستور کار قرار دهد.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: این جشنواره به عنوان یک رویداد جهانی باید به بهترین شکل ممکن و با اصلاحات لازم در سال آینده برپا شود.

وی بیان داشت: سالهاست جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان به عنوان یک رویداد برندسازِ فرهنگی و هنری، در شأن اصفهان برگزار نشده است.

مقدری افزود: وضع مرکز اصفهان‌شناسی و خانه ملل خوب نیست و از مکان و موقعیت فیزیکی خوبی برخوردار نیست و این در حالی که این مرکز باید نماد اصفهان‌پژوهی، جریان‌سازی فکری و تولید محتواهای اندیشه‌ای برای موزه شهر اصفهان باشد.

وی ادامه داد: مراکز فارس‌شناسی و کرمان‌شناسی و دیگر نهادهای مشابه در سراسر کشور قدر این ظرفیت را دانسته و میزبان نشست‌ها و رویدادهای ملی و جهانی در معرفی فرهنگ و هنر و ادبیات شهرهای خود هستند.

عضو شورای شهر اصفهان خواستار واگذاری خانه تاریخی شفتی بازسازی شده به مرکز اصفهان شناسی و خانه ملل شد و گفت: اکنون که خانه تاریخی شَفتی بازسازی شده و از موقعیت مناسبی در محور تاریخی اصفهان برخوردار است، این بنای کم‌نظیر را به جای واگذاری به مراکز و کارهای غیرمرتبط، به مرکز اصفهان‌شناسی و خانه ملل سپرده تا همزمان با انتصاب رضا روحانی، رئیس فرهیخته این نهاد، شاهد خلق رویدادها و تحولات تاثیرگذار و کارآمد در این مرکز تخصصی باشیم.

خبر جدید  دعوت بانوان نجف آبادی به اردوی تیم ملی جودو ی بانوان کشور

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد