جمعه, ۵ آذر , ۱۴۰۰
12:51:32 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شماره ۲۸ ماهنامه فرهنگی موج عصر منتشر شد
شماره ۲۸ ماهنامه فرهنگی موج عصر منتشر شد
گروه فرهنگی: شماره ۲۸ ماهنامه فرهنگی موج عصر منتشر شده است. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از اصفهان، ماهنامه فرهنگی موج عصر در شماره جدید خود به سراغ محسن توتونکوبان جانباز قطع نخاعی دفاع مقدس رفت و از او در مورد نحوه جانبازی و حال و هوای جبهه و جنگ سوال کرد است. از دیگر […]

گروه فرهنگی: شماره ۲۸ ماهنامه فرهنگی موج عصر منتشر شده است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از اصفهان، ماهنامه فرهنگی موج عصر در شماره جدید خود به سراغ محسن توتونکوبان جانباز قطع نخاعی دفاع مقدس رفت و از او در مورد نحوه جانبازی و حال و هوای جبهه و جنگ سوال کرد است. از دیگر مصاحبه‌های موج عصر با امیر پرچمی از فعالان فرهنگی اصفهان با موضوع گفتمان انقلاب یک حرکت تاریخی در مسیر اسلام ناب است. از دیگر مقالات منتشره در این شماره، فرهنگ‌سازی با قدرت قانون یا لطافت حرف، تاراج سرمایه‌های اجتماعی، ارمغان جوامع فسادزده، اقتصاد مقاومتی در افق گفتمان انقلاب اسلامی با تکیه بر منویات مقام معظم رهبری، راز ماندگاری دل‌های به هم نزدیک و نیت‌های درست بود، تحلیل تفسیری مراتب شفاء در قرآن کریم به ترتیب نزول، کتابخانه ای ۱۷ هزار جلدی در جیب کاربران و سنگ‌هایی که شیر شده‌اند، است.
ماهنامه فرهنگی موج عصر با هدف تعامل با کارشناسان و فعالان فرهنگی، سازمان‌ها و مراکز فرهنگی دولتی و غیر دولتی در چارچوب، توسعه فرهنگی و تعمیق ارزش‌ها و نظریه پردازی در حوزه ارزش‌ها و اعتقادات فرهنگی، دینی و اجتماعی منتشر می‌شود.
علاقمندان می‌توانند این شماره را از دفتر بنیاد فرهنگی بقیه الله واقع در خیابان کاوه – خیابان باهنر- ابتدای خیابان آیت الله خادمی دریافت کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  قافله شادی و استغاثه به امام زمان (عجل الله تعالی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد