یکشنبه, ۱۱ خرداد , ۱۳۹۹
15:53:44 - دوشنبه 11 نوامبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شمارش معکوس برای برگزاری دومین کنفرانس بین المللی گل محمدی
شمارش معکوس برای برگزاری دومین کنفرانس بین المللی گل محمدی
اصفهان (پانا) – رئیس پژوهشکده اسانس های طبیعی دانشگاه کاشان از ارسال حدود ۹۰ مقاله به دبیرخانه این کنفرانس خبر داد و گفت: از این تعداد، ۶۰ مقاله پذیرفته شده که در روز برگزاری کنفرانس در قالب پوستر و سخنرانی ارائه می شود. مریم اخباری عنوان کرد در این کنفرانس ۳ روزه، ۱۳ استاد برجسته […]

اصفهان (پانا) – رئیس پژوهشکده اسانس های طبیعی دانشگاه کاشان از ارسال حدود ۹۰ مقاله به دبیرخانه این کنفرانس خبر داد و گفت: از این تعداد، ۶۰ مقاله پذیرفته شده که در روز برگزاری کنفرانس در قالب پوستر و سخنرانی ارائه می شود. مریم اخباری عنوان کرد در این کنفرانس ۳ روزه، ۱۳ استاد برجسته از ایران و سایر کشورها برای ارائه سخنرانی و تدریس کارگاههای آموزشی دعوت شده اند.
وی با اشاره به این که شمارش معکوس برای آغاز این رویداد آغاز شده زمان برگزاری آن را از ۲۲ تا ۲۴ آبان ماه جاری ذکر کرد و افزود: کنفرانس بین المللی گل محمدی ، در نوع خود در دنیا منحصر به فرد است و برای اولین بار در دنیاست که کنفرانسی با نام گل محمدی برگزار می شود.
وی ارائه مقاله و شرکت دانشجویان و دانشگاهیان در همایش را یکی از اهداف جزئی کنفرانس بر شمرد و عنوان کرد هدف اصلی، با توجه به ماهیت موضوع کنفرانس، تاثیرگذاری در صحنه بین الملل، جلب توجه دنیا به ایران در حوزه گل محمدی و حفظ برند آن به نام ایران و ارتقاء اطلاعات و ارتباطات در صنعت، بازار و تجارت است.
دبیر اجرایی کنفرانس افزود: این رویداد با همکاری مشترک شرکت طبیب دارو، اتحادیه انجمن های گیاهان دارویی ایران و پژوهشکده اسانس های طبیعی دانشگاه کاشان و با حمایت معنوی دانشگاههای تهران، ارومیه، لرستان، کردستان و زنجان، سازمان ملی استاندارد ایران و اداره استاندارد کاشان، سازمان غذا و داروی کشور (اداره غذا و داروی کاشان)، مرکز تحقیقات گیاهان دارویی و پژوهشکده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران در پژوهشکده اسانس های طبیعی قمصر برگزار می شود

خبر جدید  احداث حلقه حفاظتی، آبادانی را به شرق اصفهان می آورد

کنفرانس بین المللی گل محمدی مریم اخباری
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد