سه شنبه, ۶ آبان , ۱۳۹۹
11:32:16 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شرکت فولاد مبارکه برای ساخت پروژه های شهری، با شهرداری اصفهان همراه است
شرکت فولاد مبارکه برای ساخت پروژه های شهری، با شهرداری اصفهان همراه است
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، بهرام سبحانی در حاشیه بازدید شهردار و جمعی از مدیران شهرداری اصفهان از کارخانجات فولاد مبارکه در پاسخ به اینکه برنامه فولاد مبارکه برای خرید سهام ذوب آهن چیست، اظهار کرد: در این باره برنامه ای نداریم و این موضوع منتفی است. وی افزود: مشکلات ذوب آهن صرفا با […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، بهرام سبحانی در حاشیه بازدید شهردار و جمعی از مدیران شهرداری اصفهان از کارخانجات فولاد مبارکه در پاسخ به اینکه برنامه فولاد مبارکه برای خرید سهام ذوب آهن چیست، اظهار کرد: در این باره برنامه ای نداریم و این موضوع منتفی است.

وی افزود: مشکلات ذوب آهن صرفا با خرید سهام حل نمی‌شود و راه‌های دیگری برای حل آن وجود دارد، البته برای حل این مشکلات با «شستا» صحبت هایی شده و قرار شده تا به لحاظ مدیریتی از این شرکت پشتیبانی کنیم.

دیدار مدیر عامل فولاد و شهردار اصفهان

مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان در ادامه صحبت هایش با اشاره به اینکه تعاملات صنایع با مدیران الزامی است، اظهار کرد: اگر این روند ادامه یابد توسعه پایدار محقق می شود.

شهرداری یکی از مشتریان فولاد مبارکه است

سبحانی اضافه کرد: تعامل میان صنایع با مقامات استانی و شهری موجب رونق صنعت، شهر، بهبود اوضاع نیروی انسانی و رفع مسائل اجتماعی می شود، شهرداری یکی از مشتریان فولاد مبارکه است، این درحالی است که تا پیش از این ورق های ساخت پل های هوایی از کشورهای خارجی وارد می شد اما با همت فولاد مبارکه امروزه نیاز کشور در این حوزه تامین می شود.

مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان گفت: فولاد مبارکه در پروژه هایی مانند مصلی، ورزشگاه نقش جهان، موزه دفاع مقدس همگام با شهرداری پیش رفته و سرمایه گذاریهایی داشته است تا شهروندان از آن استفاده کنند.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در ۲۳ حوزه امتحانی برگزار می‌شود

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد