شنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۰
16:07:28 - یکشنبه 15 اکتبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سپاه، نورچشم ملت و پشتوانه نظام
سپاه، نورچشم ملت و پشتوانه نظام
گروه اجتماعی: آن کدخدای دهی که آن طرف دنیا نشسته و سپاه را در فهرست محرومیت قرار می‌دهد خوب می‌داند که سپاه ریشه در باورهای دینیِ مردم ایران دارد. به گزارش خبرگزاری بینن‌المللی قرآن(ایکنا) از اصفهان، آن کدخدای دهی که آن طرف دنیا نشسته و سپاه را در فهرست محرومیت قرار می‌دهد خوب می‌داند که […]

گروه اجتماعی: آن کدخدای دهی که آن طرف دنیا نشسته و سپاه را در فهرست محرومیت قرار می‌دهد خوب می‌داند که سپاه ریشه در باورهای دینیِ مردم ایران دارد.

به گزارش خبرگزاری بینن‌المللی قرآن(ایکنا) از اصفهان، آن کدخدای دهی که آن طرف دنیا نشسته و سپاه را در فهرست محرومیت قرار می‌دهد خوب می‌داند که سپاه ریشه در باورهای دینیِ مردم ایران داشته و تنه اش با مشارکت و همدلیِ ملت، مقاوم شده و ثمره‌اش خیمه برافراشته، عَلَم استوار، چشمه جوشان، قلب تپنده، نور تابنده و شجره طیبه بیسج است که زنده به نام حسین علیه السلام و بالنده به نام مهدی علیه السلام است.

سپاه یک ملت است، سپاه یک امت است، سپاه یک مملکت است، سپاه رگ حیات جامعه و استوانه نظام است. آمریکا باید بداند با خنجرِ نیم بندِ فهرستِ محرومیت نمی‌تواند یک ملت و یک امت را از آرمان‌ها و آرزوهایش پشیمان کند و راه پیشرفت و تعالی ملت ایران را ناهموار سازد.

بدون تردید این محرومیت هم شبیه همه محرومیت‌های پیشین، موجب زنده شدن و شتاب بیش از پیش حرکت‌های مردمی و درون زا خواهد بود و در دراز مدت دستاوردهای بزرگی را نصیب ملت ایران خواهد کرد.

یادداشت از حجت‌الاسلام محمد قطبی

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  نمایش مسائل فرهنگی و دغدغه های روز جامعه

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد