چهارشنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۰
3:00:41 - یکشنبه 30 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سه واحد اقامتی در کویر مرنجاب پلمب شد
سه واحد اقامتی در کویر مرنجاب پلمب شد
کاشان – ایرنا – رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آران و بیدگل از پلمب سه واحد اقامتی فاقد مجوز در کویر مرنجاب خبر داد.

به گزارش ایرنا، مجید نوری شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این واحدهای اقامتی فاقد مجوز که از سال های گذشته فعالیت می کردند، در راستای ساماندهی منطقه گردشگری کویر مرنجاب با هماهنگی نیروی انتظامی و مرجع قضائی تعطیل شدند.
وی بیان کرد: مهمترین این واحدهای اقامتی در کویر، بنای تاریخی کاروانسرای مرنجاب بود که به دلیل توجه نکردن به تذکرهای پیاپی از فعالیتش جلوگیری شد و ادامه آن در گرو دریافت مجوزها و ارائه خدماتی برابر استانداردهای تعریف شده از سوی دستگاه های ذیربط است.
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آران و بیدگل اضافه کرد: این مجموعه پشتیبان هر گونه فعالیت قانونی در زمینه ایجاد زیرساخت های گردشگری در شهرستان است اما از تداوم فعالیت مرکزهای غیر قانونی جلوگیری خواهد کرد.
وی عنوان کرد: شهرستان آران و بیدگل به علت برخورداری از جاذبه های گوناگون طبیعی و تاریخی، مقصد مسافران و گردشگران داخلی و خارجی بوده و بر این اساس نیازمند مرکزهای اقامتی استاندارد جهت اسکان آنها می باشد.
به گفته نوری، شهرستان آران و بیدگل دارای پنج واحد اقامتی با نزدیک به ۳۰۰ نفر ظرفیت اسکان است که یک واحد اقامتی مجوزدار در کویر مرنجاب واقع است.
کویر مرنجاب در شمال استان اصفهان و در مجاورت با شهرستان آران و بیدگل به دلیل برخورداری از گوناگونی پوشش گیاهی، جانوری و تاریخی سالانه مورد توجه هزاران نفر از علاقه مندان و گردشگران قرار دارد.
۷۴۷۲/۸۱۲۳

منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  استفاه از ظرفیت بخش خصوصی برای توسعه فرهنگ و هنر ضروری است

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد