جمعه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۰
14:02:00 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سه مولفه اصلی در کسب درآمد شهرداری مبارکه
سه مولفه اصلی در کسب درآمد شهرداری مبارکه
به گزارش خبر نگار ایمنا از شهرستان مبارکه، سید محسن هاشمی در جمع نمازگزاران این شهرستان با اشاره به جمعیت ۷۰ هزار نفری شهر مبارکه گفت: تقسیم عوارض بر اساس سرانه جمعیت محاسبه شده و کمترین سرانه جمعیت در میان شهرهای هم تراز در استان اصفهان، به مبارکه اختصاص پیدا می کند. وی با بیان […]

به گزارش خبر نگار ایمنا از شهرستان مبارکه، سید محسن هاشمی در جمع نمازگزاران این شهرستان با اشاره به جمعیت ۷۰ هزار نفری شهر مبارکه گفت: تقسیم عوارض بر اساس سرانه جمعیت محاسبه شده و کمترین سرانه جمعیت در میان شهرهای هم تراز در استان اصفهان، به مبارکه اختصاص پیدا می کند.

وی با بیان اینکه سه مولفه اصلی در زمینه درآمد شهرداری مبارکه وجود دارد، تصریح کرد: عوارض آلایندگی کارخانجات اطراف شهر و شهرستان، عوارض ارزش افزوده و عوارض صدور پروانه و خدمات شهرداری مهمترین راه های کسب درآمد شهرداری مبارکه محسوب می شود.

شهردار مبارکه گفت: شفافیت در مباحث مالی شهرداری یکی از راه هایی است که مردم می توانند اعتماد و اطمینان خود را نسبت به شهرداری افزایش دهند.

وی اظهار کرد: برای مردم اهمیت زیادی دارد که بدانند درآمد شهرداری از چه محلی تامین شده و هزینه های شهرداری صرف چه اموری می شود.

هاشمی با بیان اینکه باید در مدیریت شهری اعتماد مردمی وجود داشته باشد و مردم به شهرداری اطمینان کنند، تصریح کرد: رویکرد شهرداری مبارکه مشارکتی است و در نهایت شهر باید به دست مالکان حقیقی خود یعنی مردم اداره شود. برای خدمت به مردم نیاز به مشارکت و کمک فکری مردم وجود دارد و شهرداری ها به تنهایی نمی‌توانند خدمات ارایه کنند.

هاشمی با بیان اینکه شهرداری مبارکه با رویکرد ارتباط با مردم و ایجاد زمینه مشارکت شهروندان وارد شده است، تصریح کرد: شهرداری با حجم بالای کار، نمی تواند رضایت صددرصدی مردم را ایجاد کند، اما رضایت حداکثری امکان پذیر است.

وی همدلی و اعتماد متقابل شهروندان و مدیران شهری را عامل موفقیت این شهر دانست و اظهار کرد: بیش از ۳۰۰ وظیفه قانونی برای شهرداری ها تعریف شده است و می توان گفت خدمات این ارگان تمام ابعاد زندگی مردم  را در بر می گیرد.

خبر جدید  محکومیت 285 میلیون تومانی قاچاقچی طلا در اصفهان

شهردار مبارکه با بیان اینکه شهرداری ها در ایجاد انسجام و همدلی نقش مهمی دارند، گفت: شهرداری خاکریز اول در کسب رضایتمندی شهروندان است.

وی برنامه ریزی صحیح، تدوین سند چشم انداز و مشارکت مردم در مدیریت شهری را عاملی مهم برای توسعه پایدار عنوان کرد و گفت: باید به کمک شهروندان و همدلی مسئولان به سمت توسعه پایدار شهر حرکت کنیم.
 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد