یکشنبه, ۱۹ مرداد , ۱۳۹۹
8:55:46 - دوشنبه 11 مه 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سند پیشنهادی راهبردی ورزش استان اصفهان تحویل مقام عالی وزارت ورزش و جوانان شد
سند پیشنهادی راهبردی ورزش استان اصفهان تحویل مقام عالی وزارت ورزش و جوانان شد
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: سند پیشنهادی راهبردی ورزش استان اصفهان تحویل مقام عالی وزارت ورزش و جوانان و استاندار شده است. با توجه به اینکه استان اصفهان در راستای ورزش، استانی پیشرو و توسعه محور است این برنامه چند محور دارد.

شعارسال:سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: سند پیشنهادی راهبردی ورزش استان اصفهان تحویل مقام عالی وزارت ورزش و جوانان و استاندار شده است. با توجه به اینکه استان اصفهان در راستای ورزش، استانی پیشرو و توسعه محور است این برنامه چند محور دارد.

سید محمد طباطبایی با اشاره به برنامه‌های آتی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، گفت: سند پیشنهادی راهبردی ورزش استان اصفهان تحویل مقام عالی وزارت ورزش و جوانان و استاندار شده است. با توجه به اینکه استان اصفهان در راستای ورزش، استانی پیشرو و توسعه محور است این برنامه چند محور دارد. امیدواریم که بتوانیم با چشم انداز اصفهان، برنامه مناسبی را تدوین کنیم با استفاده از ظرفیت‌ و نیروهای انسانی موجود و همراهی اهالی ورزش به قله های افتخار دست یابیم.

وی ادامه داد: در حوزه جوانان، بیانیه گام دوم انقلاب را پیش خواهیم گرفت و با در نظر گرفتن استراتژی های گام دوم انقلاب برنامه راهبری را تنظیم کرده‌ایم و امیدوار هستیم در راستای این بیانیه و اهداف وزارت ورزش و جوانان در حوزه های مختلف برنامه ریزی کنیم و با حضور اهالی ورزش در این راه موفق شویم.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان با اشاره حمایت اداره کل از باشگاه‌های آسیب دیده در زمان کرونا، تصریح کرد: برنامه ریزی‌هایی در راستای معیشت مربیان و باشگاه دارانی که در این چند ماه با مشکل مواجه شده‌اند، صورت گرفته است و امیدواریم باشگاه داران با توجه به هماهنگی های صورت گرفته در اداره ورزش و جوانان و هیئت بدن سازی و پرورش اندام از وام‌ و تسهیلات وزارت ورزش و جوانان بهره‌مند شوند.

خبر جدید  مهرعلیزاده فرماندار گلپایگان را برکنار کرد

شعارسال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته  از  خبرگزاری  برنا ،تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت   ۱۳۹۹،کدخبر: ۹۹۸۹۳۲ ، www.borna.news

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد