یکشنبه, ۱۹ مرداد , ۱۳۹۹
13:05:14 - سه‌شنبه 6 آگوست 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سنجش سلامت ۹ هزار نوآموز در پایگاه سنجش سلامت کاشان
سنجش سلامت ۹ هزار نوآموز در پایگاه سنجش سلامت کاشان
کاشان ( پانا) – معاون پرورشی و تربیت بدنی مدیریت آموزش و پرورش کاشان از سنجش سلامت نه هزار نوآموز برای ورود به مدارس ابتدایی این شهرستان خبر داد. علی مولایی اظهار کرد: طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان با هدف سنجش و ارزیابی هوش، بینایی، شنوایی و آمادگی تحصیلی و همچنین شناسایی […]

کاشان ( پانا) – معاون پرورشی و تربیت بدنی مدیریت آموزش و پرورش کاشان از سنجش سلامت نه هزار نوآموز برای ورود به مدارس ابتدایی این شهرستان خبر داد. علی مولایی اظهار کرد: طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان با هدف سنجش و ارزیابی هوش، بینایی، شنوایی و آمادگی تحصیلی و همچنین شناسایی و هدایت دانش‌آموزان خاص و با نیازهای ویژه اجرا می‌شود.
وی افزود: برای اجرای این که با همکاری دانشگاه علوم پزشکی کاشان اجرا می شود، سه پایگاه ثابت در شهر کاشان و یک پایگاه سیار برای روستاهای این شهرستان با حضور ۲۸ نفر از عوامل اجرایی فعالیت می کند.
وی تصریح کرد: بنا به پژوهشهای علمی و تجربه های زیسته در مدارس، اگر سنجش سلامت کودکان از چهار سالگی انجام شود مداخلات، به هنگام در آموزش و یادگیری آنها، اثرگذاری بیشتری خواهند داشت.
معاون پرورشی و تربیت بدنی مدیریت آموزش و پرورش کاشان گفت: شناسایی و پیگیری مشکلات شناسایی شده دانش آموزان یکی از شرایط تسهیل یادگیری آنها است.
مولایی افزود: طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان در شهرستان کاشان از اول تیرماه آغاز شده و تا ۱۵ شهریور در چهار پایگاه ادامه دارد.

کاشان سنجش سلامت سید جلال جلیلی

سنجش سلامت ۹ هزار نوآموز در پایگاه سنجش سلامت کاشان

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  پلان آخر نخستین نمایشگاه صنعتی سینمای اصفهان

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد