جمعه, ۹ آبان , ۱۳۹۹
15:02:00 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سلیمی: تدوین “اساس‌نامه قانون جامع احزاب” مشکلات حزبی را مرتفع می‌کند
سلیمی: تدوین “اساس‌نامه قانون جامع احزاب” مشکلات حزبی را مرتفع می‌کند
یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: قانون جامع احزاب ابتدا در کمیسیون شوراها بررسی می‌شود و سپس برای تصویب به صحن مجلس آورده می‌شود. اگر قانون جامع احزاب در مجلس تصویب شود احزاب بر اساس آن برنامه‌های خود را سامان می‌دهند و به عضوگیری مشغول می‌شوند که بر این اساس […]

یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: قانون جامع احزاب ابتدا در کمیسیون شوراها بررسی می‌شود و سپس برای تصویب به صحن مجلس آورده می‌شود. اگر قانون جامع احزاب در مجلس تصویب شود احزاب بر اساس آن برنامه‌های خود را سامان می‌دهند و به عضوگیری مشغول می‌شوند که بر این اساس تا حد زیادی مشکلات حزبی مرتفع می شود.

اصغر سلیمی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص اساس‌نامه قانون جامع احزاب که در مجلس در حال بررسی است، اظهار کرد: هم‌اکنون با همکاری وزارت کشور و همچنین احزابی که هم اکنون در کشور در حال فعالیت هستند، کمیته‌ای در کمیسیون شوراها تشکیل شده است که در حال بررسی و نوشتن قانون جامع احزاب هستند که در این خصوص چند جلسه برگزار شده است.

وی افزود: قانون جامع احزاب ابتدا در کمیسیون شوراها بررسی می‌شود و سپس برای تصویب به صحن مجلس آورده می‌شود. اگر قانون جامع احزاب در مجلس تصویب شود احزاب بر اساس آن برنامه‌های خود را سامان می‌دهند و به عضوگیری مشغول می‌شوند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در گذشته اشکالاتی وجود داشته است که نیاز به تدوین قانون جامع احزاب احساس شده است، گفت: همان‌طور که می‌دانیم احزاب در کشور چندان فعال نیستند و تنها زمان برگزاری انتخابات فعال می‌شوند. بسیاری از احزاب در مواردی یک موضع را دارند و در زمان دیگر موضع دیگری اتخاذ می‌کنند که صحیح نیست.

سلیمی خاطرنشان کرد: اگر احزاب قوی در کشور وجود داشته باشد باید به آن شعارهایی که می‌دهند پایبند بمانند. بنابراین با نوشتن قانون جامع احزاب بهتر می‌توان احزاب را مدیریت کرد.

خبر جدید  هرگونه تحرک دشمن برای ناامن کردن جامعه با قدرت پاسخ داده می شود

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد