جمعه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۰
11:41:00 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سرمایه گذاری ۸۰۰ میلیارد تومانی بخش کشاورزی استان
سرمایه گذاری ۸۰۰ میلیارد تومانی بخش کشاورزی استان
به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان تیران و کرون، محسن کریمیان شامگاه شنبه در آیین افتتاحیه پروژه های جهاد کشاورزی شهرستان تیران و کرون اظهار کرد: سرمایه گذاری در بخش کشاورزی استان اصفهان بر اساس آمایش سرزمین و اقلیم انجام می شود و با توجه به بحران آب، کشت گلخانه ای و کاشت گیاهان دارویی در این […]

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان تیران و کرون، محسن کریمیان شامگاه شنبه در آیین افتتاحیه پروژه های جهاد کشاورزی شهرستان تیران و کرون اظهار کرد: سرمایه گذاری در بخش کشاورزی استان اصفهان بر اساس آمایش سرزمین و اقلیم انجام می شود و با توجه به بحران آب، کشت گلخانه ای و کاشت گیاهان دارویی در این استان بیشتر انجام و در حوزه باغات درختان با مصرف کمتر آب کاشت می شود.

وی افزود: با بهبود وضعیت آب و توسعه بهره برداری از روش های نوین کشاورزی میزان برداشت محصول در این منطقه نیز افزایش خواهد یافت و با افزایش میزان تولید صادرات هم رشد خواهد یافت.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با اشاره به اینکه برند سازی محصولات کشاورزی نیز انجام می شود، ادامه داد: طی چهار سال گذشته صادرات محصولات کشاورزی استان اصفهان بیش از ۳۰ درصد افزایش یافته و ارزش صادراتی این محصولات به بیش از۸۰  میلیون دلار می رسد که محصولات با برند تولید اصفهان و ایران عرضه می شود.

وی با بیان اینکه در دهه فجر ۲۰۶ پروژه توسط جهاد کشاورزی در عرصه های کشاورزی، دامپروری و دامداری به بهره برداری رسید، تصریح کرد: برای اجرای این پروژه ها ۱۴۴ میلیارد تومان هزینه شده و این هزینه ها توسط بخش خصوصی، اعتبارات دولتی و تسهیلات بانکی تامین شده است.

کریمیان  با اشاره به اشتغالزایی طرح های جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: با اجرای ۲۰۶طرح مورد بهره برداری در دهه فجر بیش از دو هزار فرصت شغلی مستقیم ایجاد و تثبیت شده و به طور غیر مستقیم نیز بیش از هزار فرصت شغلی داشته است.

خبر جدید  ارائه خدمات رایگان پزشکی به شهروندان اصفهانی+فیلم

وی با بیان اینکه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی این استان در حال توسعه است، یادآورشد: طی یک سال گذشته ۸۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در این عرصه صورت گرفته و علاوه بر ایجاد اشتغال و خودکفایی در محصولات کشاورزی به رونق اقتصادی و تولیدی استان نیز کمک کرده و عرصه های دیگر مانند حمل و نقل از این فضای تولیدی و اشتغال بهره مند شده اند.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان اضافه کرد: شهرستان تیران و کرون به لحاظ موقعیت جغرافیایی و آب و هوای مساعد یکی از مناطق موثر برای سرمایه گذاری اقتصادی و کشاورزی بوده و توسعه گلخانه ها در این شهرستان در حال انجام است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد