شنبه, ۳ آبان , ۱۳۹۹
13:57:28 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سازمان های مردم نهاد جوانان، مشارکت اجتماعی را افزایش داده است
سازمان های مردم نهاد جوانان، مشارکت اجتماعی را افزایش داده است
 مهدی مرادی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا از شهرستان تیران و کرون، با اشاره به تاسیس سازمان‌های مردم نهاد جوانان در این شهرستان اظهار کرد: تیران و کرون توانسته با استفاده از ظرفیت داشتن ۲۰ هزار نفر جوان و تشکیل سازمان‌های مردم نهاد منجر به افزایش مشارکت اجتماعی جوانان شود. سرپرست اداره ورزش […]

 مهدی مرادی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا از شهرستان تیران و کرون، با اشاره به تاسیس سازمان‌های مردم نهاد جوانان در این شهرستان اظهار کرد: تیران و کرون توانسته با استفاده از ظرفیت داشتن ۲۰ هزار نفر جوان و تشکیل سازمان‌های مردم نهاد منجر به افزایش مشارکت اجتماعی جوانان شود.

سرپرست اداره ورزش و جوانان تیران و کرون با بیان اینکه این شهرستان رتبه برتر در حوزه جوانان و امور فرهنگی را کسب کرده است، ادامه داد: جوانان در غالب سازمان‌های مردم نهاد فرصت فعالیت اجتماعی را در چارچوب قانون پیدا کرده و نسبت به رفع نیازهای اجتماعی منطقه خود برنامه ریزی و فعالیت‌های موثری دارند.

وی با بیان اینکه سمن‌های این شهرستان در رشته‌های فرهنگی، عام المنفعه، گردشگری، فناوری اطلاعات و ازدواج راه اندازی شده‌اند، خاطرنشان کرد: دغدغه مندی جوانان در این حوزه منجر به توسعه فعالیت‌های جوانان و بهره گیری از ظرفیت‌های محلی بوده است.

مرادی با اشاره به هم افزایی سمن‌ها با یکدیگر خاطرنشان کرد: در بعضی از برنامه ها مانند همایش فرهنگی ورزشی فجر تعدادی از سازمان های مردم نهاد در کنار یکدیگر فعالیت فرهنگی و ورزشی را با حضور خانواده های اعضا سمن ها برگزار کردند که در این همایش مسابقات ورزشی، برنامه های تفریحی همراه با نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی ویژه خانواده اعضا اجرا و فرصتی برای جذب جوانان به سازمان های مردم نهاد و افزایش سمن های جوانان ایجاد شد.

وی با اشاره به برنامه‌های دهه فجر گفت: ۳۹ برنامه فرهنگی ورزشی همزمان همزمان با دهه فجر در شهرستان تیران و کرون در حال اجرا است که مهمترین این برنامه ها المپیاد ورزشی خواهران و برداران بود که همراه با رژه موتوری و نمایشگاه ماشین های کلاسیک برگزار شد.

خبر جدید  گفتگو با جانباز 70درصد برخواری جنگ تحمیلی
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد