پنج شنبه, ۱ آبان , ۱۳۹۹
15:12:59 - جمعه 2 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سازمان اوقاف حالت انفعالی ندارد
سازمان اوقاف حالت انفعالی ندارد
رییس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با بیان اینکه هشت هزار بقعه در سراسر کشور وجود دارد، گفت: از ابتدای انقلاب تا پایان سال ۸۸ حدود چهار میلیون و ۴۰۰ هزار متر مربع و از سال ۸۹ تا پایان سال ۹۵حدود شش میلیون و ۵۰۰ هزار مترمربع در امامزاده‌ها ساخت و ساز داشته‌ایم. به […]

رییس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با بیان اینکه هشت هزار بقعه در سراسر کشور وجود دارد، گفت: از ابتدای انقلاب تا پایان سال ۸۸ حدود چهار میلیون و ۴۰۰ هزار متر مربع و از سال ۸۹ تا پایان سال ۹۵حدود شش میلیون و ۵۰۰ هزار مترمربع در امامزاده‌ها ساخت و ساز داشته‌ایم.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین علی محمدی در آیین افتتاح ۱۵ واحد مسکونی موقوفه حاج حسن شهریاری، گلپایگان را شهر علما و بزرگان دین دانست و اظهار کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه در سطح کشور سه وظیفه قرآنی، مدیریت امامزادگان و موقوفات را برعهده دارد.

وی با بیان اینکه هشت هزار بقعه در سراسر کشور وجود دارد، ادامه داد: مجموعه سازمان اوقاف و امور خیریه در سراسر کشور یکی از سازمان‌هایی است که با برنامه، پویا و فعال است و حالت انفعالی در آن وجود ندارد.
رییس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: از ابتدای انقلاب تا پایان سال ۸۸ حدود چهار میلیون و ۴۰۰هزار متر مربع و از سال ۸۹ تا پایان سال ۹۵حدود شش میلیون و ۵۰۰ هزار مترمربع در امامزاده‌ها ساخت و ساز داشته‌ایم.

همچنین رییس اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان گفت: موقوفه حاج حسن شهریاری ۱۱۷رقبه دارد، یکی از موقوفات ایشان در ۱۵ واحد منزل مسکونی ساخته شده که شش واحد آن وقف بر روضه‌خوانی و ۹ واحد دیگر وقف بر طلاب حوزه علمیه است.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی طاهری اظهار کرد: کل زمین این موقوفه ۹۰۰متر مربع است و ساختمان آن بیش از دو میلیارد تومان ارزش دارد.

خبر جدید  آئین درختکاری در کاشان با حضور امام جمعه کاشان برگزار شد

وی افزود: در شهرستان گلپایگان ۹۰۵ موقوفه با بیش از دو هزار و ۷۰۰ رقبه وجود دارد.

نتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد