جمعه, ۵ آذر , ۱۴۰۰
13:08:10 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سارق ۱۴ ساله فضای مجازی در اصفهان دستگیر شد
سارق ۱۴ ساله فضای مجازی در اصفهان دستگیر شد
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ سید مصطفی مرتضوی گفت: فرد ۱۴ ساله ای که اقدام به سرقت از حساب بانکی یکی از شهروندان به مبلغ ۲۵ میلیون ریال کرده بود توسط ماموران پلیس فتای استان شناسایی و دستگیر شد.  وی افزود:در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی مبلغ ۲۵میلیون ریال […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ سید مصطفی مرتضوی گفت: فرد ۱۴ ساله ای که اقدام به سرقت از حساب بانکی یکی از شهروندان به مبلغ ۲۵ میلیون ریال کرده بود توسط ماموران پلیس فتای استان شناسایی و دستگیر شد. 

وی افزود:در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی مبلغ ۲۵میلیون ریال بصورت اینترنتی از حساب او سرقت کرده بررسی موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

سرهنگ سید مصطفی مرتضوی بیان کرد: با انجام اقدامات تخصصی در فضای مجازی متهم که نوجوانی ۱۴ ساله بود شناسایی و دستگیر شد.

فضای مجازی

وی با اشاره به اینکه فرد سارق از اقوام نزدیک شاکی بوده و با بدست آوردن اطلاعات بانکی او اقدام به سرقت کرده بیان داشت : فرد دستگیر شده به بزه انتسابی اعتراف کرد .

رئیس پلیس فتای استان اصفهان در پایان خاطر نشان کرد: برداشت از حساب از جمله جرائمی است که شاهد آن هستیم و دلیل اصلی آن هم عدم رعایت کاربران در حفظ و نگهداری اطلاعات بانکی می باشد و عده ای از این اعتماد کاربران سوءاستفاده کرده اقدام به سرقت می کنند.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  سلامتی، حقی همگانی

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد