دوشنبه, ۵ اسفند , ۱۳۹۸
22:00:06 - شنبه 11 ژانویه 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ساخت مخزن ۱۷ هزار متر مکعبی ذخیره آب
ساخت مخزن ۱۷ هزار متر مکعبی ذخیره آب
متخصصان توانمند مجتمع فولاد سبا موفق به بومی سازی دستگاه اندازه‌گیری دمای مذاب در ریخته‌گری شدند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرهای کاشان وآران و بیدگل گفت: بیش از ۱۱ هزار متر مربع این مخزن با ۱۳ هزار میلیارد هزینه به بهره برداری رسیده است .
محمد رضا اسدی با بیان اینکه در برنامه ششم توسعه، به ازای هر مشترک آب، هفت دهم مترمکعب مخزن، ظرفیت سازی کنیم افزود: نیاز این دو شهر به ۴۰ هزار متر مکعب با اعتباری بیش از ۳۰۰میلیارد ریال است.
وی با بیان اینکه۱۵ درصد شبکه های توزیع آب در دو شهر کاشان و آران و بیدگل دچار فرسودگی هستند که برای اصلاح و بازسازی آنها ۶۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است گفت: امسال بیش از ۱۵ کیلومتر با اعتبار ۱۳ میلیارد تومان اصلاح و باز سازی شده است و اصلاح و بازسازی خطوط آبرسانی و شبکه های توزیع یکی از اولویت ها است.
وی افزود : باید با بهره گیری از منابع مختلف با اصلاح به موقع و مدیریت فشار در شبکه های توزیع، از هدر رفت آب تا حد ممکن جلوگیری می شود.
وی پرداخت غیرحضوری قبوض آب را موجب افزایش سود دهی دانست وگفت: شرکت آب و فاضلاب در مجموع ۱۱ شهر تحت پوشش خود با۱۵۰ هزار مشترک دارد که مجموع تعداد قبض صادر شده برای آنان در طول سال یک میلیون و ۲۰۰ هزار قبض است که برای این تعداد قبض بیش از ۶ میلیارد ریال صرفه جویی می شود.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  پیش بینی افزایش 70 درصدی مسافران نوروزی امسال

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد