جمعه, ۲ مهر , ۱۴۰۰
14:15:34 - دوشنبه 12 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ساخت درِ چوبی سنتی برای ۹ اثر تاریخی آران و بیدگل
ساخت درِ چوبی سنتی برای ۹ اثر تاریخی آران و بیدگل
رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان آران و بیدگل گفت: ساخت ۳۰ درِ چوبی سنتی برای ۹ اثر تاریخی آران و بیدگل با اعتبار یک میلیارد و ۱۸۰ میلیون ریال انجام شده است. جواد صدیقیان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: در راستای مرمت و بهسازی آثار تاریخی شهرستان ۳۰ در چوبی سنتی […]

رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان آران و بیدگل گفت: ساخت ۳۰ درِ چوبی سنتی برای ۹ اثر تاریخی آران و بیدگل با اعتبار یک میلیارد و ۱۸۰ میلیون ریال انجام شده است.

جواد صدیقیان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: در راستای مرمت و بهسازی آثار تاریخی شهرستان ۳۰ در چوبی سنتی به صورت کلندونی، قاب تونیک، دو و سه جام شیشه قاب تونیک برای ۹ اثر تاریخی شهرستان آران و بیدگل شامل خانه تاریخی رجبیان، خانه تاریخی ارباب رحیم در شهر آران و بیدگل، مسجد علی(ع)، مسجد موسی بن جعفر(ع)، حوضخانه مسجد جامع و خانه تاریخی ارباب ذبیح اله در شهر نوش آباد و خانه مرتضوی در شهر ابوزید آباد و خانه تاریخی حاج ارباب در روستای علی آباد ساخته شده است.

وی تصریح کرد: اعتبار ساخت این درها بالغ بر یک میلیارد و۱۸۰ میلیون ریال است که از محل اعتبارات ملی تامین شده است و امیدوار به جذب اعتبار بیشتر برای ترمیم و بهسازی دیگر ابنیه و آثار تاریخی آران و بیدگل هستیم.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  نشست خبری سرمربی الدحیل پس از پیروزی

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد