چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰
16:59:56 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زنان توانمند را برای مناصب مختلف به کار بگیریم
زنان توانمند را برای مناصب مختلف به کار بگیریم
به گزارش خبرنگار مهر، فریده روشن پیش از ظهر دوشنبه، در نشست امور بانوان دستگاه‌های اجرایی استان اصفهان اظهار داشت: در حال حاضر زنان توانمند بسیاری از نظر علمی، دانش و توانمندی وجود دارد و لازم است که اعتماد به نفس را در آنها تقویت کرد تا شاهد حضور بیشتر آنها در عرصه‌ها مدیریتی باشیم. […]

به گزارش خبرنگار مهر، فریده روشن پیش از ظهر دوشنبه، در نشست امور بانوان دستگاه‌های اجرایی استان اصفهان اظهار داشت: در حال حاضر زنان توانمند بسیاری از نظر علمی، دانش و توانمندی وجود دارد و لازم است که اعتماد به نفس را در آنها تقویت کرد تا شاهد حضور بیشتر آنها در عرصه‌ها مدیریتی باشیم.

وی با اشاره به اینکه شرایط جامعه به گونه‌ای است که تاکنون زمینه را برای مدیریت زنان فراهم نساخته است، ادامه داد: زنان و مردان در سطح یکسانی قرار دارند و باید از شرایط مدیریتی یکسانی استفاده ببرند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اصفهان اعلام کرد: هم اکنون بیش از ۷۰ درصد استفاده کنندگان از مجموعه های فرهنگی شهر، زنان هستند و در همین راستا می توانیم سهم ۵۰ درصدی خود را ببریم.

وی با اشاره به اینکه برای رسیدن به یک شهر پایدار باید از تمام منابع استفاده کرد و نمی توان از ظرفیت ۵۰ درصدی جامعه استفاده نکرد زیرا در غیر این صورت نمی توان به اهداف خود رسید، ادامه داد: در کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر ۱۷۲ میلیارد تومان به بودجه فرهنگی اختصاص پیدا کرد که شش میلیارد آن برای برنامه‌ها، ۱۰ میلیارد برای مناطق، پنج میلیارد برای بخش زنان آسیب پذیر و همچنین بودجه هایی برای پردیس سپاهان شهر و باغ های بانوان و موارد دیگر پیش بینی شده است.

روشن در بخش دیگری از سخنان خود افزود: حوادث های تلخ چهارشنبه آخر سال به سبب غفلت و عدم آگاهی نوجوانان و کودکانی رقم می خورد که برای لحظه ای شادی کاذب بدون در نظر گرفتن عواقب آن جان خود و سلامت دیگران را در بازار خطر به حراج می گذارند.

خبر جدید  آغاز فعالیت رسمی پلیس فرودگاه کاشان

وی تاکید کرد: بهره گیری و هدایت احساسات و عواطف آحاد جامعه و سوق دادن آن به سوی برنامه ای سازنده فرهنگی و اجتماعی و فرهنگ سازی می تواند از بروز حوادث و رویدادهای اجتماعی ناگوار پیشگیری کند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد