یکشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۰
12:47:21 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زاد و ولد در گلپایگان کاهش یافت
زاد و ولد در گلپایگان کاهش یافت
اصفهان-ایرنا- سرپرست اداره ثبت احوال گلپایگان گفت: ۹۱۶ ولادت در ۹ ماه امسال در این شهرستان ثبت شد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۴۲ تولد کاهش داشته است.

محمدرضا غفاری روزدوشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین در این مدت ۴۵۹ نفر در شهرستان گلپایگان فوت کردند.
وی از ثبت ۴۴۶ واقعه ازدواج در مدت مزبور خبر داد و گفت: این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۷ واقعه کاهش داشته است.
غفاری خاطر نشان کرد: از جمعیت ۷۱ هزار و ۸۰۱ نفری واجدان شرایط دریافت کارت هوشمند ملی در این شهرستان تاکنون حدود ۷۵ درصد کارت خود را تحویل گرفته اند.
وی همچنین از اجرای طرح ثبت نام سیار در روستاها و شهر گلشهر شهرستان گلپایگان برای تعویض شناسنامه ها و ثبت نام کارت ملی نمونه قدیم خبر داد و گفت: صرفه جویی زمانی، کاهش رفت و آمد و هزینه های جانبی از مهمترین مزایای این طرح برای اهالی این مناطق است.
سرپرست اداره ثبت احوال شهرستان گلپایگان با تاکید به اینکه اعتبار کارت شناسایی ملی (نمونه قدیم) تا پایان امسال به پایان می رسد و در آغاز سال ۹۸ از درجه اعتبار ساقط می شود، از شهروندان خواست در فرصت باقی مانده سالجاری برای دریافت کارت ملی هوشمند خود اقدام کنند.
شهرستان گلپایگان باسه شهر گلپایگان، گوگد و گلشهر و ۵۲ روستا و آبادی، با بیش از۹۰ هزار نفر جمعیت در ۱۸۰ کیومتری شمال غرب اصفهان قرار دارد.
ت/۷۱۳۸/ ۶۰۲۲


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  فراگیری فناوری روز در نظام آموزشی اجتناب ناپذیر است

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد