جمعه, ۹ آبان , ۱۳۹۹
15:58:49 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رقایت ۳۷۸۳ کاشانی در شانزدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن
رقایت ۳۷۸۳ کاشانی در شانزدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن
گروه فعالیت‌های قرآنی- سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان ازبرگزاری شانزدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با حضور ۳۷۸۳ شرکت کننده در این شهرستان خبر داد. به گزارش ایکنا از اصفهان، به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، مهدی حافظیان اظهار کرد: شهرستان کاشان با […]

گروه فعالیت‌های قرآنی- سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان ازبرگزاری شانزدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با حضور ۳۷۸۳ شرکت کننده در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایکنا از اصفهان، به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، مهدی حافظیان اظهار کرد: شهرستان کاشان با ۳۷۸۳ نفر در آزمون کتبی و شفاهی بعد از اصفهان بیشترین آمار ثبت نامی را داشته و از نظر تعداد شرکت کننده از دوازده استان کشور جلوتر است.
وی با بیان اینکه این آزمون روز پنجشنبه دهم اسفند برگزار می‌شود، افزود: در آزمون کتبی ۳۱۸۳ نفر در دو نوبت و در آزمون شفاهی ۶۰۰ نفر در مقطع سنی زیر ۱۲ سال شرکت می‌کنند.
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان تصریح کرد: در نوبت اول آزمون کتبی در گروه حفظ قرآن کریم در ۱۶رشته امتحانی با حضور ۲۲۴۶ شرکت کننده برگزار می‌شود که از این تعداد ۱۱۹۳ نفر از بانوان، ۲۱۸ نفر آقا و ۳۵ نفر از شرکت کنندگان نیز از کانون اصلاح و تربیت اداره زندان کاشان در این آزمون حضور دارند.
حافظیان اضافه کرد: در نوبت دوم آزمون کتبی در گروه ترجمه و مفاهیم قرآن کریم و گروه معارف اهل بیت (ع) در ۹ رشته امتحانی ۹۳۷ شرکت کننده حضور دارند که از این تعداد ۶۸۵ نفر از بانوان، ۹۷ نفر آقا و همچنین از کانون اصلاح و تربیت اداره زندان کاشان ۱۴ نفر از بانوان و ۱۴۱ نفر از آقایان هستند.
وی با بیان اینکه این آزمون با همکاری و مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره اوقاف و امور خیریه و موسسات قرآن و عترت شهرستان برگزار می شود، افزود: به افرادی که در این آزمون حد نصاب نمره قبولی را کسب کنند گواهینامه پایان دوره اعطا و به کسانی که امتیاز بالای ۹۵ را کسب کنند لوح تقدیر اعطا و به قید قرعه جوایز نفیسی مانند کمک هزینه عتبات عالیات و جوایز نقدی دیگری نیز اهدا می‌شود.
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان افزود: حوزه امتحانی نوبت اول رشته حفظ سوره ملک و واقعه ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه درمحل دبستان‌های آسیه و طالبیان مقدم واقع در خیابان امام خمینی (ره) و سایررشته‌های حفظ در همین ساعت در محل دبیرستان امام خمینی (ره) و دانشگاه فرهنگیان واقع در میدان ۱۵ خرداد برگزار می‌شود.
 حافظیان ادامه داد: حوزه امتحانی نوبت دوم ویژه رشته‌های ترجمه و مفاهیم قرآن و گروه معارف اهل بیت (ع) است که از ساعت ۱۰ و ۴۵ دقیقه در محل دبیرستان امام خمینی (ره) و دانشگاه فرهنگیان واقع در میدان ۱۵ خرداد برگزار می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: داوطلبان شرکت کننده در شانزدهمین آزمون سراسری طبق رشته امتحانی خود روز پنجشنبه دهم اسفند با همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی به حوزه های امتحانی اعلام شده مراجعه کنند.

خبر جدید  ۵۰ هزار اصله درخت در اصفهان خشک شد/جنگل های شرق در حال نابودی

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد