سه شنبه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۰
1:22:09 - سه‌شنبه 1 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رشد ۱۰ درصدی حضور گردشگر خارجی در اصفهان
رشد ۱۰ درصدی حضور گردشگر خارجی در اصفهان
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان با اشاره به رشد ۱۰ درصدی حضور گردشگر خارجی در اصفهان گفت: این رشد گردشگر با ظرفیت ها و زیرساخت های استان هماهنگ نیست.

فریدون اللهیاری در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان پیرامونحضور گردشگر خارجیدر استان اصفهان با بیان اینکهدر شش ماه نخست امسال حدود ۳۰۰ هزار گردشگر وارد استان شدند، اظهار داشت: حضور گردشگرانخارجی در اصفهان در طول۴سال گذشته با رشد روبرو بوده اما این رشد گردشگر با ظرفیت ها و زیرساخت های استان هماهنگ نیست.

وی با بیان اینکهاصفهان به عنوان یکی از ۱۰ شهر پرجاذبه جهان بوده و باید در استان اصفهان از حضور چند میلیون گردشگر صحبت کنیم، گفت:استان اصفهان از نظرزیرساخت ها و ظرفیت های تاسیسات گردشگری در سالهای گذشته پیشرفت زیادی داشته است و باوجود رفتارهای نابخردانه رییس جمهور آمریکا درباره ایران و مسئله تحریم ها، این مسائل در گردشگری کشور تاثیر سوئینداشت.

مدیرکل میراث فرهنگی اصفهان با بیان اینکه بازار گردشگری ایران از ارزان ترین بازارها در منطقه بوده، گفت: چون اصفهان هدف و مقصد گردشگران تاریخی از آمریکا و اروپا بود، این احتمال داده می شد که با کاهش حضور گردشگر مواجه باشیم اما با تدابیر ملی، حضور گردشگر خارجی در اصفهان ۱۰ درصد رشد کرد.

وی با اشاره به چشم اندازهای جذب گردشگری به اصفهان بیان کرد: چشم انداز ما این است که شرایط رقابتی در حوزه گردشگری و زیرساخت های گردشگری را به مرحله مطلوب برسانیم تا گردشگران خارجی بیشتری را جذب کنیم.

اللهیاری با بیان اینکه امروز ما فرصت فعالیت در بازارهای جدید گردشگری با ارائه امکانات و تسهیلات ارزان از جمله در کشورهای شرق آسیا پیدا کردیم، افزود: به همین منظور محدودیت های ویزا برای گردشگران خارجی نیز برداشته شد.

خبر جدید  معاون عملیات ستاد کل نیرو‌های مسلح: اخیرا ۳ عملیات ‌علیه پهپاد‌های متجاوز آمریکایی در خلیج فارس داشتیم / سرنگونی ‌پهپاد ایرانی صحت ندارد

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد