جمعه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۰
23:43:40 - سه‌شنبه 2 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راهکار خروج از بحران کشاورزی در اصفهان
راهکار خروج از بحران کشاورزی در اصفهان
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان راهکار خروج از بحران کشاورزی در استان اصفهان را تشریح کرد. شعار سال: حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به وضعیت خشکسالی و کمبود منابع آب کشاورزی در استان اصفهان اظهار داشت: همان‌طور که همه مردم اطلاع دارند، در فصل پاییز امسال […]

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان راهکار خروج از بحران کشاورزی در استان اصفهان را تشریح کرد.

شعار سال: حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به وضعیت خشکسالی و کمبود منابع آب کشاورزی در استان اصفهان اظهار داشت: همان‌طور که همه مردم اطلاع دارند، در فصل پاییز امسال کمترین میزان بارش را طی ۴۰ سال اخیر شاهد بودیم.

وی با بیان اینکه ۱۴۲ میلیون متر مکعب میزان آب فعلی ذخیره شده در پشت سد زاینده‌رود است، افزود: برای تأمین آب آشامیدنی مورد نیاز استان اصفهان به ۴۰۰ میلیون متر مکعب آب نیاز داریم.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: اگر از خود کشاورزان هم سؤال شود این موضوع را تائید خواهند کرد که اولویت با آب آشامیدنی است و تا زمانی که از تأمین آب برای مصرف خوراکی اطمینان حاصل نشود، آبی برای مصارف دیگر اختصاص نمی‌یابد.

وی با اشاره به تجمع اعتراضی کشاورزان در شرق شهرستان اصفهان تصریح کرد: در این موقعیت که دشمنان از هر تجمعی سوءاستفاده می‌کنند،‌ تجمع کشاورزان قطعاً به صلاح هیچکس نیست.

موسوی لارگانی در پایان بهترین راهکار خروج از بحران کشاورزی در استان اصفهان را پرداخت خسارت عدم کشت دانست و یادآور شد: باید از محل صندوقی که در گذشته توسط دولت برنامه‌ریزی شده این خسارت پرداخت شود؛ از طریق فروش آب به این صندوق وجوهاتی واریز شده که باید برای پرداخت خسارت به کشاورزان از این محل برداشت شود.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری فارس، تاریخ انتشار ۱۲دی ۹۶، کدمطلب:۱۳۹۶۱۰۱۲۰۰۰۹۰۷، www.farsnews.com

خبر جدید  هیچ طرح جامعی برای طراحی ایستگاه های متروی اصفهان حاکم نبوده است

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد