پنج شنبه, ۲۵ شهریور , ۱۴۰۰
10:51:44 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راهپیمایی ۲۲ بهمن، توطئه‌های دشمنان را نقش برآب می‌کند
راهپیمایی ۲۲ بهمن، توطئه‌های دشمنان را نقش برآب می‌کند
گروه سیاست و اقتصاد: امام جمعه موقت اصفهان گفت: حضور همه اقشار مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، پاسخی کوبنده به دشمنان انقلاب و اعلام حمایت از مستضعفان جهان است. حجت‌الاسلام محمدتقی رهبر، امام جمعه موقت اصفهان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از اصفهان با اشاره به تأثیرات و پیامدهای راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار […]

گروه سیاست و اقتصاد: امام جمعه موقت اصفهان گفت: حضور همه اقشار مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، پاسخی کوبنده به دشمنان انقلاب و اعلام حمایت از مستضعفان جهان است.

حجت‌الاسلام محمدتقی رهبر، امام جمعه موقت اصفهان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از اصفهان با اشاره به تأثیرات و پیامدهای راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار کرد: حضور مردم از همه اقشار و طبقات در راهپیمایی ۲۲ بهمن، به دشمنان نشان می‌دهد که نمی‌توانند علیه کشور کاری انجام دهند و نقشه‌هایشان نقش بر آب است. هر گاه دشمن حرکتی ضد دین و انقلاب انجام داده، مردم با حضور در صحنه پاسخ جانانه‌ای به آنها داده‌اند.
وی افزود: حضور مردم، ناامیدی دشمنان و امیدواری دوستان، پشتیبانی از نظام و دلگرمی برای مسئولین را به‌همراه دارد، لذا مسئولین باید به این مسئله توجه کرده و خدمت به مردم را سرلوحه وظایف خود قرار دهند.
حجت‌الاسلام رهبر با بیان اینکه مهم‌ترین دستاورد انقلاب، اقتدار ملی کشور و تحکیم نظام و اسلام است، خاطر نشان کرد: همه از هر جای دنیا با نگاه تعظیم به ایران و ملت ایران نگاه می‌کنند که این مسئله دشمنان ما را در عرصه جهانی مأیوس می‌کند. اگر حوادث سال‌های اخیر نظیر قطع ریشه‌های استکبار همچون داعش را در نظر بگیریم، انقلاب اسلامی در چشم جهانیان جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده و به ایران به چشم یک کشور آزاد و مستقل نگاه می‌شود.
امام جمعه موقت اصفهان با تأکید بر اینکه نه جنگ تحمیلی و نه ترور و تروریست هیچ‌کدام نمی‌تواند به نظام جمهوری اسلامی ضربه بزند، گفت: این نظام نقطه امید مستضعفان و مسلمانان دنیا است و به همین دلیل باید سعی کنیم تصویری مثبت از انقلاب و اسلام به دنیا نشان داده و در عمل، تبلور عدالت، انسان‌دوستی، خدمت به محرومان و ارزش‌گذاری به حضور ملت باشیم.

خبر جدید  داعش تکیه‌گاه فرسوده استکبار جهانی است

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد