یکشنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۰
12:06:58 - چهارشنبه 3 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راهپیمایی مردم علیه نا آرامی‌های اخیر در چند شهرستان استان اصفهان
راهپیمایی مردم علیه نا آرامی‌های اخیر در چند شهرستان استان اصفهان
راهپیمایی مردم برخی از شهرهای استان اصفهان امروز علیه تجمعات و نا آرامی‌های اخیر برگزار شد.  به گزارش ایلنا، در این اجتماع باشکوه مردم انقلابی شهرهای خمینی‌شهر ، شهرضا، گلپایگان و آران و بیدگل  حرکت  تخریب کنندگان اموال عمومی را محکوم و خشم و انزجار خود را به برهم زنندگان نظم عمومی اعلام کردند. مردم […]

راهپیمایی مردم برخی از شهرهای استان اصفهان امروز علیه تجمعات و نا آرامی‌های اخیر برگزار شد.

 به گزارش ایلنا، در این اجتماع باشکوه مردم انقلابی شهرهای خمینی‌شهر ، شهرضا، گلپایگان و آران و بیدگل  حرکت  تخریب کنندگان اموال عمومی را محکوم و خشم و انزجار خود را به برهم زنندگان نظم عمومی اعلام کردند.

مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه این شهرها، امروز با بصیرت و زمان‌شناسی مثال‌زدنی و حضور‌ی پرشور  پاسخ قاطعی به فرصت‌طلبان و  اغتشاش گران دادند.

در طول روزهای گذشته عده‌ای با سوءاستفاده از مطالبات به حق مردم سعی کردند تا این درخواست‌ها و مطالبات را به حاشیه کشانده و با ایجاد آشوب در کشور این فعالیت‌ها را تجمعی مردمی وانمود کنند، هر چند مردم در همان ساعات اولیه صف خود را از آشوب گران و اغتشاش‌گران جدا کردند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  اجرای طرح بیابان‌زدایی در ۱۰ هزار هکتار از اراضی استان/ استفاده از گونه های مثمر ثمر و مفید در طرح های درختکاری

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد