پنج شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۹
14:35:30 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن، نمایش اقتدار ملی و غیرت دینی مردم ایران است
راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن، نمایش اقتدار ملی و غیرت دینی مردم ایران است
گروه سیاست و اقتصاد: مشاور عالی فرمانده معظم کل‌قوا بگفت: راهپیمایی عظیم میلیونی ۲۲ بهمن، نمایش اقتدار ملی، انسجام سیاسی و تجلی اراده الهی و بلوغ فکری سیاسی- اجتماعی و غیرت دینی شما مردم عزیز ایران است. ذ به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از اصفهان، سردار سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی، مشاور عالی فرمانده معظم […]

گروه سیاست و اقتصاد: مشاور عالی فرمانده معظم کل‌قوا بگفت: راهپیمایی عظیم میلیونی ۲۲ بهمن، نمایش اقتدار ملی، انسجام سیاسی و تجلی اراده الهی و بلوغ فکری سیاسی- اجتماعی و غیرت دینی شما مردم عزیز ایران است. ذ

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از اصفهان، سردار سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی، مشاور عالی فرمانده معظم کل‌قوا امروز بکشنبه در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن که در میدان امام اصفهان برگزار شد، با بیان اینکه در ابتدا سلام رهبر معظم انقلاب را به شما راهپیمایان ۲۲ بهمن استان و شهر اصفهان می‌رسانم، اظهار کرد: شما مردم هوشیار اصفهان با حضور آگاهانه و پرشور خود در این راهپیمایی، بار دیگر پرچم حرکت عدالت‌خواهی، انقلابی‌گری و گفتمان ضد ظلم و فساد و ضد استکباری را در مقیاس ملی، منطقه‌ای و جهانی برافراشتید.
وی افزود: شما زنان، جوانان و مردان خداجو و شهید پرور اصفهان با این حضور تعیین کننده و تاثیرگذار خود، قلب امام زمان(عج) و ارواح شهیدان را شاد کردید و پاسخ محکمی به یاوه‌گویی‌های بیگانیان در اغتشاشات اخیر دادید.

راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن، نمایش اقتدار ملی و غیرت دینی مردم ایران است

مشاور عالی فرمانده معظم کل‌قوا بیان کرد: راهپیمایی عظیم میلیونی ۲۲ بهمن، نمایش اقتدار ملی، انسجام سیاسی، تجلی اراده الهی و بلوغ فکری سیاسی- اجتماعی و غیرت دینی شما مردم عزیز ایران است که با وجود مشکلات مختلفی که دارید، اما نشان دادید که نسبت به اسلام، انقلاب اسلامی و رهبری انقلاب وفادار هستید.
سردار صفوی افزود: حضور شما جوانان، مردان و زنان اصفهانی در این مراسم باشکوه به جهانیان نشان می‌هد که عملیات روانی و جنگ رسانه‌ای دشمن و ضد انقلاب در اغتشاشات اخیر نتوانسته است بین ملت و حکومت، ملت و مسئولان و قوای سه گانه شکاف و فاصله ایجاد کند.
وی ادامه داد: انقلاب اسلامی در شرایطی به سر می‌برد که جهان با سرعت در حال تغییر و تحول است؛ تحولات اقتصادی ، سیاسی، فرهنگی، تکنولوژی و فناوری‌های جدید همه چیز را تحت تاثیر قرار داده است، اما اکنون جا دارد این سوال را مطرح کرد که با گذشت ۳۹ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، آیا کشور ایران و مردم آن قدرتمند شده‌اند یا دشمنان آن؟ با اطمینان به شما بشارت می‌دهم که با گذشت زمان، منحنی عمر آمریکا و صهیونیست‌ها رو به زوال و افول می‌رود، در حالیکه منحنی اقتدار ملی انقلاب اسلامی رو به اوج و صعود است.

خبر جدید  حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، نشانه اقتدار ملی است

این خبر در حال به روز رسانی است…

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد