سه شنبه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۰
3:00:57 - یکشنبه 30 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دمای هوا در اصفهان کاهش می یابد
دمای هوا در اصفهان کاهش می یابد
اصفهان – ایرنا – کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: مدل ها و الگوهای پیش یابی نشان می دهد که در ۲۴ ساعت آینده دمای هوا در استان سه تا پنج درجه کاهش می یابد.

حجت الله علی عسگریان روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بررسی نقشه ‌های هواشناسی تا ۲ روز آینده بیانگر جو به نسبت ناپایدار بر روی استان حاکم است.
وی اظهارداشت: آسمان بیشتر مناطق به صورت صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد به نسبت شدید پیش ‌بینی ‌می‌شود.
کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان تصریح کرد: با نفوذ یک سامانه ضعیف به استان از روز دوشنبه بارش برف و باران در مناطق جنوبی و غربی استان پیش بینی می شود.
این کارشناس هواشناسی ادامه داد : دمای فعلی شهر اصفهان ۱۴ درجه سانتی گراد با رطوبت ۲۶ درصد و سرعت وزش باد سه متر بر ثانیه و ۱۱ کیلومتر در ساعت گزارش شده است.
به گفته وی دمای هوای اصفهان در گرم ترین ساعت روز گذشته به ۱۷ درجه سانتی گراد و امروز در سردترین ساعت به ۲ درجه سانتی گراد رسید.
علی عسگریان اضافه کرد : خور و بیابانک با ۲۰ درجه سانتی گراد به عنوان گرم ترین و میمه با هشت درجه سانتی گراد زیر صفر به عنوان سردترین نقاط استان اصفهان اندازه گیری شده است.
وی برای هوای کلانشهر اصفهان برای فردا روز یکشنبه، هوای صاف تا قسمتی ابری و غبار صبحگاهی، گاهی وزش باد و برای روز دوشنبه، آسمانی قسمتی ابری و غبار صبحگاهی گاهی افزایش ابر و وزش باد به نسبت شدید پیش بینی کرد.
۷۱۵۰ /۶۰۲۶/

منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  حماسه نهم دی سحر دشمنان را باطل کرد

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد