چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰
14:44:45 - یکشنبه 31 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دعوت مردم و جامعه روحانیت مبارز کاشان برای حضور در تجمع ۱۰ دی
دعوت مردم و جامعه روحانیت مبارز کاشان برای حضور در تجمع ۱۰ دی
نماینده مردم شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل و نیز تشکل جامعه روحانیت مبارز با صدور بیانیه‌ای از مردم کاشان دعوت کردند برای محکومیت آشوب و فتنه اخیر و همچنین تجدید میثاق با آرمان‌های بلند امام بزرگوار، شهدای گرانقدر و مقام معظم رهبری، در راهپیمایی دشمن شکن امروز شرکت کنند. به گزارش خبرنگار ایلنا در […]

نماینده مردم شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل و نیز تشکل جامعه روحانیت مبارز با صدور بیانیه‌ای از مردم کاشان دعوت کردند برای محکومیت آشوب و فتنه اخیر و همچنین تجدید میثاق با آرمان‌های بلند امام بزرگوار، شهدای گرانقدر و مقام معظم رهبری، در راهپیمایی دشمن شکن امروز شرکت کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در این بیانیه از کاشانی‌ها خواسته شده ساعت ۱۶با اتحاد و همدلی مثال زدنی خود، در این راهپیمایی که از ابتدای خیابان شهید زیارتی به طرف میدان جهاد کاشان برگزار می‌شود شرکت کنند و یک‌صدا و قاطع، اقدام خرابکارانه عده‌ای آشوبگر در بی‌حرمتی تاسف بار به مقدسات و انقلاب اسلامی را محکوم کنند.

در بخشی از بیانیه جامعه روحانیت کاشان آمده است: بار دیگر کینه متراکم جهانخواران و صهیونیسم جهانی که در بستر شبکه مجازی ساماندهی شده است، از دهان معدودی آشوبگر که از مطالبات به حق مردمی سوء استفاده کرده‌اند، فضای نجابت و تعهد امت حزب اللّه و شهیدپرور دارالمومنین را نشانه گرفت.

همچنین در بخش دیگر این بیانیه آمده است: آنچه در ورای حوادث زنجیره‌ای اخیر رخ می‌دهد، بی‌توجهی جدی به خواسته معقول محرومان و گریز از تبیین و همدردی با اقشار گرفتار در تنگناهای اقتصادی است؛ گرچه همواره لازم است حساب عده‌ای اوباش فتنه ساز از بیشتر مطالبه گر دلسوز جدا شود، اما بر مسوولان اجرایی و قضایی لازم است با حرمت شکنان برخورد قانونی و با حریم باوران همدلی و همدردی کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در جریان اعترضات روز گذشته کاشان، آسیب هایی به ساختمان آب و فاضلاب و یک ساختمان وابسته به دادگستری زده شد و برخی خودروهای پارک شده در این منطقه به آتش کشیده شد.

خبر جدید  عدم شفافیت باعث استخدام‌های خانوادگی در شهرداری شد

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد