چهارشنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۰
11:35:54 - پنج‌شنبه 3 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دشمن در پی القای منفی افتخارات انقلاب اسلامی است
دشمن در پی القای منفی افتخارات انقلاب اسلامی است
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: دشمن با جنگ رسانه‌ای و تبلیغات مسموم در پی القای منفی افتخارات انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شهرضا، حجتالاسلام عباسعلی حیدری روز گذشته در دومین نشست مدیران روابط عمومی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان که در واحد شهرضا برگزار شد با اشاره به ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: یکی از ثمرات انقلاب، تأثیرپذیری کشورهای منطقه و فرامنطقه است.

وی با اشاره به افتخارات انقلاب اسلامی ادامه داد: دشمنان با جنگ رسانهای و تبلیغات مسموم در پی القای منفی این افتخارات هستند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهانگفت: پایگاههای خبرپراکنی غربی با آمدن به جنگ ارزشها بهدنبال ضربه به اصل نظام، بزرگان و پیشوایان معصوم، مکتب تشیع و ائمه، تغییر خلقیات اقشار مختلف، ناکارآمد جلوهدادن نظام و دولت اسلامی، تغییر ذهن جوانان و مردم و منحرفکردن اقشار مختلف از ادامه راه است.

انعکاس موفقیتها و نقاط قوت دانشگاهتقویت شود

حیدریافزود: در جنگ رسانهای باید جواب رسانه را با رسانه پاسخ داد که فضای مجازی، کتاب و محصولات فرهنگی جزء بهترین پاسخهاست.

وی تصریح کرد: انعکاس موفقیتها و نقاط قوت دانشگاههای آزاد اسلامیباید تقویت شود.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهانگفت: در انتقال اخبار، گفتار صادقانه، شفافیت، واقعگرایانه بودن و امیدبخش بودن اخبار رعایت شود.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  بی ثباتی در قیمت گذاری گوشت

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد