پنج شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۹
10:59:26 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دستگیری یک متخلف شکار در منطقه شکار ممنوع کرکس در نطنز
دستگیری یک متخلف شکار در منطقه شکار ممنوع کرکس در نطنز
به گزارش خبر گزاری موج از اصفهان ،سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نطنز گفت: یک متخلف شکار در منطقه شکار ممنوع کرکس شهرستان نطنز دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.  علیرضا غلامی  اظهار داشت:ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان نطنز بنا بر گزارش واصله از دوستداران حیات وحش مبنی بر شنیدن صدای تیر […]

به گزارش خبر گزاری موج از اصفهان ،سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نطنز گفت: یک متخلف شکار در منطقه شکار ممنوع کرکس شهرستان نطنز دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.

 علیرضا غلامی  اظهار داشت:ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان نطنز بنا بر گزارش واصله از دوستداران حیات وحش مبنی بر شنیدن صدای تیر در ارتفاعات منطقه شکار ممنوع کرکس به محل اعزام و پس از گشت و پیادروی و کنترل منطقه موفق شدند یک متخلف شکار و صید را دستگیر کرده و به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

 شکار غیر مجاز

وی افزود: پس از بازرسی از متخلف شکار و صید یک   قبضه اسلحه شکاری گلوله زنی کالیبر ۲۷۰ و مهمات شامل ۶ عدد فشنگ و ادوات شکار شامل دو دستگاه دوربین دو چشمی کشف و ضبط گردید.

سر پرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نطنز بیان کرد: منطقه شکار ممنوع کرکس نطنز با ۲۷ هزار هکتار وسعت در جوار منطقه حفاظت شده کرکس قرار گرفته و دارای گونه های جانوری وحشی اعم از خزندگان، پرندگان و پستاندارانی نظیر کل و بز، قوچ و میش وحشی، گراز (خوک وحشی )، گرگ، شغال، روباه، کفتار، گربه وحشی و غیره می باشد.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  حفظ باغات خوانسار،اولویت شورای شهر

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد