یکشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۰
1:27:26 - یکشنبه 6 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دستاوردهای انقلاب اسلامی دلیل اصلی خصومت دشمنان است
دستاوردهای انقلاب اسلامی دلیل اصلی خصومت دشمنان است
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: انقلاب اسلامی ایران دستاوردهای کم‌نظیر و بی‌نظیری داشته و دلیل کینه‌توزی‌ها و خصومت‌ها نیز همین افتخارات عظیم است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اصفهان، احمد آذین صبح امروز در یکصد و شصت و چهارمین جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان گفت: انقلاب اسلامی ایران دستاوردهای کمنظیر و بینظیری داشته و دلیل کینهتوزیها و خصومتها نیز همین افتخارات عظیم است.

ویافزود: حجم دشمنیها و خصومتهای دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون نشان از حقانیت این انقلاب دارد و این حجم از دشمنی با کمتر انقلابی در دنیا صورت گرفته است.

استاد گروه علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: در دنیا انقلابهای زیادی رخ داده است؛ اما هیچ انقلابی به اندازه انقلاب اسلامی ایران تأثیرات شگرف داخلی، منطقهای و بینالمللی نداشته است و امروز میبینید که جنبش جلیقهزردهای فرانسوی الگوی حرکت خود را انقلاب اسلامی میدانند و به حق باید انقلاب اسلامی را انقلاب کبیر اسلامی دانست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: به برکت انقلاب اسلامی افتخارات زیادی در عرصههای فرهنگی، اقتصادی، علمی و نظامی برای ایران بهدست آمده است که رتبههای نخست تا پنجم در بسیاری از علوم و فناوریهای جهانی، رتبه سوم نانوفناوری، رتبه ششم فناوری موشکهای بالستیک، رتبه نخست فناوری موشکهای نقطهزن، رتبه دوم پهبادهای رادارگریز و صدها افتخار دیگر گوشهای از این دستاوردهاست.

آذین با بیان اینکه برخی افتخارات بهدست آمده در جمهوری اسلامی ایران در طول تاریخ ایران بیسابقه بوده است، عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی نیز که از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است، توانسته است در عمر بابرکت خود به عنوان یک کنشگر فعال اجتماعی نقش ویژه خود را در توسعه علم و دانش و فناوری به خوبی ایفا کند.

خبر جدید  ایجاد 2 رشته تحصیلی کاردانی و کارشناسی در دانشگاه آزاد اسلامی شاهین‌شهر

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: صفت بامسمای ”اسلامی»در عنوان دانشگاه آزاد اسلامی را باید ارج نهیم و برای اسلامیشدن همه ابعاد این دانشگاه تلاش کنیم و در این میان توجه به فضای اسلامی محیط دانشگاه بسیار حائز اهمیت بوده و نقش مدیریت مؤثر آقای ولایتی به عنوان رئیس هیئت امنا و آقای طهرانچی به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در این دوره تأثیرات مثبتی بر پیشبرد این اهداف داشته است.

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد