جمعه, ۲ مهر , ۱۴۰۰
12:56:31 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دبیر حزب کارگزاران استان اصفهان: ۲۲بهمن نمایش وحدت ملی است
دبیر حزب کارگزاران استان اصفهان: ۲۲بهمن نمایش وحدت ملی است
دبیر حزب کارگزاران سازندگی استان اصفهان گفت: مردم در روز ۲۲ بهمن مانند سال‌های گذشته حضور پررنگی خواهند داشت، البته پیش‌بینی می‌کنم این حضور با معنا و شکل افزوده‌تری نسبت به گذشته باشد. سعید بزرگی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در خصوص اهمیت حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار کرد: به‌طور کلی تنها عامل […]

دبیر حزب کارگزاران سازندگی استان اصفهان گفت: مردم در روز ۲۲ بهمن مانند سال‌های گذشته حضور پررنگی خواهند داشت، البته پیش‌بینی می‌کنم این حضور با معنا و شکل افزوده‌تری نسبت به گذشته باشد.

سعید بزرگی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در خصوص اهمیت حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار کرد: به‌طور کلی تنها عامل استواری حکومت‌ها پشتوانه مردمی آنان است و جمهوری اسلامی ایران هم از این فرمول مستثنی نیست. بنابراین تا وقتی می‌توانیم در مملکت خود آسایش و امنیت داشته باشیم که مردم در کنار حکومت باشند که این در کنار حکومت بودن یک رابطه دو طرفه است.

وی در همین خصوص افزود: اول باید دولت و حاکمیت به وظایف خودش در قبال مردم عمل کند و مردم هم موظف‌اند بر همان اساس به وظایف خودشان در قبال حاکمیت عمل کنند که در شرایط برابر یکی از این وظایف حضور گسترده در مراسم‌هایی مانند ۲۲ بهمن است که فارغ از تمام جناح‌بندی‌ها و گروه‌بندی‌ها یک نمایش وحدت ملی در کل کشور است.

دبیر حزب کارگزاران سازندگی استان اصفهان، خاطرنشان کرد: مردم در روز ۲۲ بهمن مانند سال‌های گذشته حضور پررنگی خواهند داشت، البته پیش‌بینی می‌کنم این حضور با معنا و شکل افزوده‌تری نسبت به گذشته باشد. در ۴۰ سال گذشته جامعه همراه با تمام قسمت‌های دیگر رشد کرده و حتی در بعضی از حوزه‌ها جامعه از حاکمیت پیشی گرفته است.

بزرگی گفت: در ۲۰۰ سال گذشته یا شاید ۳۰۰ سال گذشته هیچ‌وقت در این سطح اقتدار منطقه‌ای نبوده‌ایم. ایران به عنوان کشوری مقتدر در منطقه در گستره وسیعی از خاورمیانه دارای اقتدار مثال زدنی است که در تاریخ این مملکت کمتر در چنین شرایطی قرار داشته‌ایم. این دستاورد بزرگ، حاصل نظام جمهوری اسلامی است. 

خبر جدید  صدورکارت ملی هوشمند برای دومیلیون و500 هزار اصفهانی +فیلم

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد