چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰
18:15:25 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
داور باید مدافع استقلال را اخراج می‌کرد/ گلایه از هواداران
داور باید مدافع استقلال را اخراج می‌کرد/ گلایه از هواداران
به گزارش خبرنگار مهر، امیر قلعه‌نویی عصر یکشنبه پس از پیروزی تیمش در برابر استقلال پیرامون این بازی اظهار داشت: ما امروز چند نوع بازی کردیم. نیمه اول بی‌تفاوت بودیم و بازیکنانم نه درگیر شدند و نه بازی‌سازی مناسبی کردند که من از این بابت افسوس خوردم ولی در نیمه دوم با تغییراتی که ایجاد […]

به گزارش خبرنگار مهر، امیر قلعه‌نویی عصر یکشنبه پس از پیروزی تیمش در برابر استقلال پیرامون این بازی اظهار داشت: ما امروز چند نوع بازی کردیم. نیمه اول بی‌تفاوت بودیم و بازیکنانم نه درگیر شدند و نه بازی‌سازی مناسبی کردند که من از این بابت افسوس خوردم ولی در نیمه دوم با تغییراتی که ایجاد کردیم و صحبت‌هایی که با بازیکنانم داشتم خوشبختانه بهتر بازی کردیم.

وی با اشاره به نتایج احتمالی این رویارویی افزود: بازی با استقلال می‌توانست سه حالت داشته باشد از جمله تساوی، برد استقلال و یا برد ذوب‌آهن که خوشبختانه حالت سوم اتفاق افتاد و من خوشحالم که امروزه ذوب‌آهن به همان تیمی که می‌خواستیم تبدیل شده و اگرچه در نیم فصل برخی مسائل ما را اذیت کرد و نیمکت ما خالی ماند ولی امروز نیمکت پر ما می‌تواند در مواقع لازم آهنگ بازی را عوض می کند. 

سرمربی استقلال با گلایه از هواداران افزود: اگر وافعا ذوب‌آهن را دوست دارید در همه بازی‌ها به ورزشگاه بیایید نه فقط در بازی با استقلال و پرسپولیس ولی با این حال از همه هوادارانی که ما را چه در این بازی و چه در دیگر بازی‌ها تشویق کردند، ممنونم. 

وی داوری را بسیار خوب دانست و در این خصوص افزود: طبق نظر کارشناسان داوری در این دیدار تنها اشتباه داوری اخراج نکردن حسینی مدافع استقلال روی صحنه پنالتی بود وگرنه امروز داوری بسیار خوبی را شاهد بودیم.

قلعه نویی از برتری ذوب‌آهن گفت و ادامه داد: زمانی که دیگر آمارها از جمله موقعیت‌های خطرناک، پاس‌ها و مالکیت توپ بدست آید تیم برتر میدان مشخص می‌شود و من معتقدم حسینی دروازه‌بان استقلال روز خوبی را داشت وگرنه ما خیلی گل های بیشتری می‌زدیم.

خبر جدید  واردات بی رویه و قاچاق دو عامل اصلی بیکاری

وی با اشاره به بازی آیزاول افزود: این بازی با بازی مقابل آیزاول قابل قیاس نیست و اگرچه ذوب‌آهن تیم با تجربه‌ و بزرگی است ولی با این حال بازیکنان ما امروز تحت تاثیر قدرت حریف و جو ورزشگاه قرار گرفتند؛ همچنین در مجموع باید نگرش بازیکنان تغییر کند زیرا ذوب‌آهن تیم بزرگی است ولی هنوز نگرش بازیکنان کوچک و محدود است.

سرمربی سبزهای نصف جهان با اشاره به تجربیات مربی‌گری خود گفت: من نیز در گذشته اشتباهاتی را داشته‌ام که امروز به دلیل تجربه‌ام این اشتباهات را نخواهم داشت. به نظر من بازیکنی که بد بازی می‌کند و تلاش نمی‌کند باید از زمین خارج شود چراکه فوتبال یک ورزش گروهی است.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد