یکشنبه, ۱۰ اسفند , ۱۳۹۹
22:34:49 - جمعه 11 دسامبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دانش آموز کاشانی رتبه اول جشنواره جوان خوارزمی را به دست آورد
دانش آموز کاشانی رتبه اول جشنواره جوان خوارزمی را به دست آورد
کاشان (پانا) – معاون آموزش متوسطه مدیریت آموزش و پرورش کاشان از کسب رتبه اول مرحله کشوری بخش دانش آموزی جشنواره جوان خوارزمی توسط یکی از هنرجویان این شهرستان خبر داد. سعید مکاریان نوش آبادی در گفت و گو با پانا اظهار کرد: مرحله کشوری داوری بیست و دومین دوره جشنواره جوان خوارزمی از بین […]

کاشان (پانا) – معاون آموزش متوسطه مدیریت آموزش و پرورش کاشان از کسب رتبه اول مرحله کشوری بخش دانش آموزی جشنواره جوان خوارزمی توسط یکی از هنرجویان این شهرستان خبر داد. سعید مکاریان نوش آبادی در گفت و گو با پانا اظهار کرد: مرحله کشوری داوری بیست و دومین دوره جشنواره جوان خوارزمی از بین هزار و ۹۶۱ طرح ثبت شده پس از تایید طرح‌ها از سوی پژوهشسرای هر استان، به صورت الکترونیکی داروی شد.
وی افزود: در پایان داوری آثار دانش آموزان ۲۵ طرح به عنوان برگزیده کشوری معرفی شد که طرح هفت میلیارد از سید حسین چاوشی ونی، با کسب امتیاز لازم در رشته هنر رتبه اول این مرحله را به دست آورد.
وی تصریح کرد: برای مرحله کشوری جشنواره جوان خوارزمی، پنج اثر از ناحیه سوم شهر اصفهان، چهار اثر از ناحیه یک شهر اصفهان و از ناحیه های دو و پنج اصفهان، شهرستانهای باغبادران، خمینی شهر و کاشان هر کدام یک اثر معرفی شده بود که فاطمه رستمی مبارکه نیز موفق به کسب رتبه دوم شد.
مکاریان تاکید کرد: شناسایی و پرورش دانش آموزان پژوهشگر، فرصتی است تا نسل آینده ساز به این باور برسند که می‌توانند مسائل واقعی اطراف خود را تشخیص داده و با افقی دید بازتری برای آن راه حل ارائه کنند.

کاشان کنفرانس جشنواره جوان خوارزمی دانش‌آموزان نفرات برتر دانش آموز برتر اصفهان
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  افزایش دو درصدی حوادث دراصفهان

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد