دوشنبه, ۲۳ فروردین , ۱۴۰۰
1:08:13 - جمعه 28 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دانشگاه صنعتی اصفهان با کاهش ۳۹ درصدی؛ پیشتاز در بهره‌وری مصرف آب
دانشگاه صنعتی اصفهان با کاهش ۳۹ درصدی؛ پیشتاز در بهره‌وری مصرف آب
براساس اعلام شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان، دانشگاه صنعتی اصفهان با کاهش ۳۹ درصدی مصرف آب، دستگاه برتر استان در صرفه‌جویی این ماده حیاتی شناخته شد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، براساس اعلام شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان، دانشگاه صنعتی اصفهان با کاهش ۳۹ درصدی مصرف آب، دستگاه برتر استان در صرفه جویی این ماده حیاتی شناخته شد.

در این رکورد که حاصل ارزیابیها از هفت ماهه نخست سال جاری از جمله تابستان است، دانشگاه صنعتی اصفهان نسبت به زمان مشابه سال گذشته، بیش از ۳۹ درصد در مصرف آب صرفه جویی نموده است.

مدیر عامل شرکت آبفای استان اصفهان در نامهای با ابراز قدردانی از مدیریت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان در این زمینه؛ به کارگیری اقلام کاهنده مصرف آب، توسعه بازچرخانی آب خاکستری و سایر اقدامات فنی در تمامی تأسیسات، دانشکدهها و واحدهای مسکونی را از جمله دلایل کسب این موفقیت عنوان کرد.

در بخشی از تقدیرنامه شرکت آبفای استان اصفهان آمده است:

دانشگاه صنعتی اصفهان یکی از قطبهای مهم آموزشی کشور است که تاکنون فرهیختگان و اساتید بزرگی را به جامعه علمی کشور عرضه کرده است.

این بار حسن شهرت و اثرگذاری این نهاد فرهنگی و آموزشی در حوزه مدیریت مصرف بهینه آب تجلی یافته تا در جهت عمل به مسئولیتهای اجتماعی و به مدد حرکت و اقدام جهادی، میانگین مصرف آب در این واحد دانشگاهی عظیم که به لحاظ وسعت و پراکندگی واحدهای آموزشی زبانزد است در هفت ماهه نخست سال ۱۳۹۷ بیش از ۳۹ درصد نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل کاهش یابد.

شرکت آبفای استان اصفهان بر خود لازم میداند این تلاشها و فعالیتهای قابل توجه را ارج نهاده و با اهدای این لوح تقدیر از مدیریت، استادان، کارکنان و دانشجویان محترم دانشگاه صنعتی اصفهان صمیمانه تقدیر و تشکر کند.

خبر جدید  بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی اصفهان و آذربایجان شرقی حادثه تروریستی زاهدان را محکوم کرد

گفتنی است، دانشگاه صنعتی اصفهان با اجرای طرحهای متعدد در حوزه مدیریت سبز و کاهش مصرف انرژی، از سالها قبل یکی از دانشگاههای پیشتاز کشور در این عرصه شناخته میشود.
منبع :: http://snn.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد