سه شنبه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۰
1:34:38 - پنج‌شنبه 3 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دانشگاه آزاد اسلامی کنشگر فعال اجتماعی است
دانشگاه آزاد اسلامی کنشگر فعال اجتماعی است
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: مسئولان اجرایی باید برای حل مشکلات جامعه به دانشگاه رجوع کنند و دانشگاه آزاد اسلامی کنشگر فعال اجتماعی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اصفهان، احمد آذین عصر امروز در جمع مدیران روابط عمومی واحدهای دانشگاهی این استان گفت:دانشگاه قوه عاقله جامعه است و باید نقش ویژه خود را به عنوان مغز متفکر جامعه بهخوبی ایفا کند و مسئولان اجرایی باید برای حل مشکلات جامعه به دانشگاه رجوع کنند و در این بین دانشگاه آزاد اسلامیکنشگر فعال اجتماعی است.

وی افزود: این یک موضوع جهانی است که دانشگاه در قله جامعه قرار دارد و عالیترین اندیشهها و تفکرات از دانشگاه به جامعه سرازیر میشود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهاناظهار کرد: دوران کنونی، عصر تمدن اطلاعات است و در این برهه حساس، نقش روابط عمومی به ویژه روابط عمومی دانشگاه بسیار مهم و تأثیرگذار است و روابط عمومی میتواند به عنوان یک پل ارتباطی میان دانشگاه و جامعه عمل کند.

رئیس شورای اطلاعرسانی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان عنوان کرد: دانشمندان بزرگ معاصر با طرح نظریه دانش ـ قدرت به اهمیت علم به عنوان زیربنای قدرت پرداختهاند، همان تعبیری که ۱۴ قرن پیش امام علی(ع) فرمودند «العلم سلطان»، دانش قدرتزا و سلطهآفرین است و میتواند جامعه اسلامی را در قدرت برتر قرار دهد.

آذین گفت: امروز جهتگیری جمهوری اسلامی تحت رهبریهای مدبرانه حکیم فرزانه امام خامنهای، احیای دوباره جایگاه تاریخی ایران در آسمان دانش بشری و بازگشت دوباره مرجعیت علمی به ایران است و در این میان سهم دانشگاه آزاد اسلامی در تولید قابل توجه است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان افزود: در این شرایط روابط عمومی دانشگاه جایگاه بسیار مهم و خطیری است و اشراف مسئول و مدیر روابط عمومی بر تحولات رسانهای و خبری جهان بهویژه در حوزه علم و فرهنگ و آگاهی او از آخرین بخشنامهها و آییننامهها، یک ضرورت حرفهای است.

خبر جدید  حضور مقتدرانه سپاه در همه عرصه‌ها بر هیچ‌کس پوشیده نیست

انتهای پیام/۴۱۰۳


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد