جمعه, ۹ آبان , ۱۳۹۹
14:12:11 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خطر پرت‌شدن از کوه امدادگران را تهدید می‌کند
خطر پرت‌شدن از کوه امدادگران را تهدید می‌کند
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، محسن مهرعلیزاده بیان کرد: در حال حاضر در مسیر شمال، پادنا و سی‌سخت گروه‌هایی که اعزام شدند در حال برگشت هستند و کوله‌هایی که حمل می‌کنند دارای قطعات پیکرها است. وی افزود: به دلیل شرایط خیلی بد و طوفان شدید افرادی که قطعات پیکر جانباختگان را در کوله پشتی […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، محسن مهرعلیزاده بیان کرد: در حال حاضر در مسیر شمال، پادنا و سی‌سخت گروه‌هایی که اعزام شدند در حال برگشت هستند و کوله‌هایی که حمل می‌کنند دارای قطعات پیکرها است.

وی افزود: به دلیل شرایط خیلی بد و طوفان شدید افرادی که قطعات پیکر جانباختگان را در کوله پشتی حمل کرده و به سمت پایین حرکت کرده بودند نتوانستند به مسیر ادامه دهند چرا که خطر پرت شدن این افراد وجود داشته است.

استاندار اصفهان

استاندار اصفهان تصریح کرد: در حال حاضر در مسیر شمال، پادنا و سی‌سخت گروه‌هایی که اعزام شدند در حال برگشت هستند و کوله‌هایی که حمل می‌کنند دارای قطعات پیکرها است.

وی ادامه داد: با رسیدن پیکرها به کمپ‌ها مسئولان پزشکی قانونی که در کمپ‌ها حضور دارند پیکرها را شناسایی می‌کنند.

استاندار اصفهان گفت: حدود ۷۰ نفر دیگر از نیروهای تکاور از ارتش و هلال‌احمر جایگزین نیروهای قبلی شدند و با توجه به شرایط نامساعد جوی امروز دیگر امکان جست‌وجو وجود ندارند شاید فردا هم به همین صورت باشد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  اعطای تسهیلات اشتغال به نیازمندان اصفهان

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد